Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Reality >

Pozemky

List inzerátov
Zobrazených 8161-8180 inzerátov z 13 510
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Stavebný pozemok na priemyselné využitie

Stavebný pozemok na priemyselné využitie

- [27.4. 2026]
Ponúkam na predaj priemyselný pozemok v Michalovciach. Tvoria ho viacero parciel s celkovou vymerou cca 5 780 m².
 Podľa UPI je pozemok určený na priemyselnú výrobu, stavebníctvo alebo sklady. ROZLOHA POZEMKU - Výmera: cca 5 780 m² (rozmery 21 x 199 m, špecifický tvar) - Určená pre priemysel ...

281 000 €
Michalovce
071 01
250 x
Pozemok na výstavbu rodinných domov | MICHALOVCE

Pozemok na výstavbu rodinných domov | MICHALOVCE

- [27.4. 2026]
Ponúkam na predaj stavebný pozemok v Michalovciach oproti Minimax s.r.o.
 Podľa UPI je pozemok určený na bývanie, s možnostou postaviť viac rodinných domov alebo dvojdom.
 ROZLOHA POZEMKU - Výmera: cca 2 416 m² (rozmery 21 x 114 m) - Ideálna na rodinné domy alebo vily (územie R4) - Povolen ...

169 000 €
Michalovce
071 01
284 x
Predám pozemky v rekreačnej oblasti Horná Maríkova - Ráztoka

- [27.4. 2026]
Predám pozemky v obci Horná Maríková katastrálne územie Horná maríková (817287), okres Považská Bystrica. ( 1849/17 4419m2, 1849/19 2290m2, 1849/20 2191m2, 2044/3 165m2) Pozemky sa nachádzajú v tesnej blízkosti Lyžiarskeho centra Ráztoka. Ideálne prostredie pre letné a zimné dovolenky. Neďale ...

Dohodou
Považská Bystrica
018 03
163 x
Stavebný pozemok Oravská Polhora 1.240 m2

Stavebný pozemok Oravská Polhora 1.240 m2

- [27.4. 2026]
Siete voda, kanalizácia a elektrika na hranici pozemku. Určený na okamžitú výstavbu v zmysle UPI. Cena 95 EUR/m2.

117 800 €
Námestovo
029 47
366 x
Prenájom pozemku v Kline

Prenájom pozemku v Kline

- [27.4. 2026]
Dám do prenájmu na dlhodobo pozemok v Kline na začiatku obce - vjazd na pozemok je z asvaltovej cesty . Pozemok má 300m2 a je vhodny na osadenie 2-3 kontajnerov na skladovanie , prípadne prestrešenie dvoch kontajnerov a vytvorenie skladu . Na pozemok je možné zriadit elektriku .

320 €
Námestovo
029 01
246 x
STAVEBNÝ POZEMOK | KOMÁROM | MAĎARSKO

STAVEBNÝ POZEMOK | KOMÁROM | MAĎARSKO

- [27.4. 2026]
Už dlhšiu dobu hľadáte stavebný pozemok v pokojnej časti mesta s nádychom vidieka, ale predsa by ste mali radi všetko na dosah ? Ponúkame Vám skvelú príležitosť. Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Maďarskom meste Komárom – časť Koppánymonostor. Pozemok nájdete v novej vybudovanej lukratívn ...

34 500 €
Zahraničie
123 45
205 x
Výhodný stavebný pozemok s projektom a sietami

Výhodný stavebný pozemok s projektom a sietami

- [27.4. 2026]
Stavebný pozemok 630m2-Bezovec-Stará Lehota,siete na pozemku,výhodná cena,pripravený na výstavbu. Ponúkam na predaj stavebný pozemok o výmera 630m2 v obľúbenej rekreačnej oblasti Bezovec. Pozemok sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí s výhľadom na les a ponúka pokoj,súkromie a výbornú ...

1 €
Nové Mesto n.Váhom