Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Reality >

Pozemky

List inzerátov
Zobrazených 8101-8120 inzerátov z 13 515
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Pozemok Žabí Majer

Pozemok Žabí Majer

- [27.4. 2026]
Ponúkam na predaj pozemok . Pozemok má osem árov Prístup je možný autom. Elektrika je v dosahu, pitná voda taktiež v dosahu.

18 000 €
Bratislava
811 01
571 x
Predaj pozemok 9 árov Nitra Zobor

Predaj pozemok 9 árov Nitra Zobor

- [27.4. 2026]
Na výstavbu alebo pre tiny house! Predáme pekný takmer rovinatý pozemok s ideálnymi rozmermi 26x33 metrov, rozloha je 875 m2 + podiel na prístupovej ceste 35 m2. Pozemok sa nachádza v spodnej časti Azalkovej ulice v nitrianskej vilovej štvrti Zobor (intravilán). Je možnosť pripojiť sa na elektrickú ...

97 800 €
Nitra
949 01
227 x
Rozľahlý investičný pozemok (2 076 m²) pri Dunaji s potenciá

- [27.4. 2026]
Typ: Pozemok pre rodinné domy Obec: Gabčíkovo Realitná kancelária Realityfree vám ponúka na predaj jedinečný a rozľahlý pozemok v tichom, prírodnom prostredí Dunajských ramien v Gabčíkove. Nehnuteľnosť s celkovou výmerou 2 076 m² predstavuje výnimočnú investičnú príležitosť vďaka svojej polohe a ...

77 €
Dunajská Streda
930 05
211 x
Pozemok na predaj

Pozemok na predaj

- [27.4. 2026]
Ponúkame na predaj investičný pozemok v obci Klasov. Parcely: 1153 - 1338m2 , 1154/6 - 177m2 Pre viac info ma kontaktujte len cez email. Cena je za 1m2.

100 €
Nitra
951 53
219 x
Na predaj pozemok v obci Brezolupy

Na predaj pozemok v obci Brezolupy

- [27.4. 2026]
Typ: Stavebný pozemok Ulica: - Obec: Brezolupy Moderný maklér ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok nachádzajúci sa v okrajovej časti obce Brezolupy, len 5 km od Bánoviec nad Bebravou. Tento výnimočný pozemok leží v tesnej blízkosti lesa a vďaka svojej vyvýšenej polohe ponúka dychberúce ...

333 000 €
Bánovce nad Bebravou
957 01
286 x
Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

- [27.4. 2026]
Typ: Pozemok pre rodinné domy Ulica: - Obec: Košice-Krásna Moderný maklér ponúka na predaj pozemok situovaný v katastrálnom území Košice – Krásna, v extraviláne obce, v pokojnom a perspektívnom prostredí s výbornou dostupnosťou do mesta Košice. Pozemok sa nachádza mimo zastavaného územia o ...

30 €
Košice
040 18
167 x
stavebný pozemok 10km od Košíc (Rozhanovce)

stavebný pozemok 10km od Košíc (Rozhanovce)

- TOP - [27.4. 2026]
Typ: Pozemok pre rodinné domy Obec: Rozhanovce Čím je táto parcela výnimočná? - pripravený stavebný pozemok so sieťami - 758m2 obklopených krásnou prírodou - bezpečné podložie mimo prírodných nástrah, ako záplavová oblasť, zosuvná oblasť  - kanalizácia, mestská voda, el. prípojka, optik ...

180 000 €
Košice-okolie
044 42
370 x
Predám rozsiahly pozemok

Predám rozsiahly pozemok

- [27.4. 2026]
Predám rozsiahly pozemok v katastrálnom území obce Tovarné o výmere 13 230 m2 /šírka cca 114 m/ + priľahlý pozemok o výmere 1546 m2. Vhodný na podnikateľské účely alebo ako investícia. Parcela 663/4, resp. 693/4 Volať na tel. č. 0902 184 003

Dohodou
Vranov nad Topľou
094 01
175 x
PREDAJ - KRÁSNY INVESTIČNÝ REKREAČNÝ POZEMOK LUKAVICA, OKR.Z

- [27.4. 2026]
V mene spoločnosti TCJ INVEST s.r.o., dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj krásny investičný pozemok v obci Lukavica, okr. Zvolen, ktorého je táto spoločnpsť vlastníkom. Uvedený pozemok sa skladá z dvoch parciel o celkovej výmere 4.099 m2. Uvedené parcely v súčasnom stave sa nachádzajú v extra ...

Dohodou
Banská Bystrica
974 01
189 x
Stavebný POZEMOK...920m2...Horné Hámre (178-14-DARE)

Stavebný POZEMOK...920m2...Horné Hámre (178-14-DARE)

- [27.4. 2026]
Typ: Pozemky - bývanie Obec: Horné Hámre ID 178-14-DARE Stavebný pozemok pre váš dom... v príjemnej a pokojnej lokalite s úžasnými panoramatickými výhľadmi na okolité vrchy ...a  na skok do lesa. Nachádza sa na miernom južnom svahu na veľmi peknom mieste ... je slnečný a dob ...

Dohodou
Žarnovica
966 71
207 x
NA PREDAJ – Priemyselný objekt s rozsiahlym pozemkom

NA PREDAJ – Priemyselný objekt s rozsiahlym pozemkom

- [27.4. 2026]
Ponúkame na predaj samostatne stojacu budovu v priemyselnej časti v blízkosti obce Čaňa, situovanú na pozemku o výmere 2 468 m². Samotná budova má zastavanú plochu 426 m² a predstavuje ideálny základ pre sklad, výrobu, servis, dielňu alebo investičný projekt podľa vlastných predstáv. Objekt sa pred ...

Nerozhoduje
Košice-okolie
044 14
296 x
Na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v Humennom, exk

- [27.4. 2026]
Typ: Pozemok pre rodinné domy Ulica: Brestovská Mestská časť: Kudlovce Obec: Humenné MEGA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný pozemok priamo v meste Humenné. Pozemok s výmerou 1 594 m² sa nachádza v lokalite územným plánom určenej na výstavbu rodinných domov, čo z neho robí ideál ...

130 220 €
Humenné
066 01
142 x
Jablonové – 494 m² na stavbu, 640 m² pre budúcu výstavbu

Jablonové – 494 m² na stavbu, 640 m² pre budúcu výstavbu

- [27.4. 2026]
V obci Jablonové, len pár minút od Malaciek a s výborným napojením na Bratislavu, sú v ponuke pozemky v rozvojovej lokalite s potenciálom na bývanie aj investíciu. 1. Pozemok 640 m² Rovinatý pozemok v tichej časti obce. Aktuálne vedený ako orná pôda, obec však pripravuje zmeny v územnom pláne pr ...

80 000 €
Malacky
900 54
135 x
PREDAJ pozemku - Zubák, 3372 m2

PREDAJ pozemku - Zubák, 3372 m2

- [27.4. 2026]
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v peknej a tichej obci Zubák o výmere 3372 m2. Šírka pozemku 30m a dĺžka pozemku 110m. Pozemok je možné rozdeliť na tri pozemky. Elektrina priamo na pozemku. Výborná dostupnosť z dialnice Ilava alebo Púchov. Cena: 22 Eur/m2 Kontakt na makléra: Martina Janu ...

74 184 €
Púchov
020 64
202 x
EXKLUZÍVNE - pozemok k výstavbe RD - 1297 m² - Lipniky

EXKLUZÍVNE - pozemok k výstavbe RD - 1297 m² - Lipniky

- TOP - [27.4. 2026]
EB049P Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 13 árový pozemok v obci Lipníky. Rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika s veľkou výmerou 1.297 m², je široký 11 m po celej 116 metrovej dĺžke. Predná časť parcely (cca 27 m od vstupu) je určená na výstavbu rodinného ...

69 900 €
Prešov
082 12
409 x
PREDAJ - pozemky Veľký Kamenec

PREDAJ - pozemky Veľký Kamenec

- [27.4. 2026]
Predam pozemky kataster Veľký Kamenec. Spolu 3214 m2 v spoluvlastníctvez toho orná pôda 1253 m2. LV 289, 290, 312 V cene sú všetky služby - zmluvy, návrh, poplatky. info: slovenske.pozemky@gmail.com

2 800 €
Trebišov
076 36
204 x
Veľky pozemok až k vode - Nova Dedinka

Veľky pozemok až k vode - Nova Dedinka

- [27.4. 2026]
Predaj stavebného pozemku – Nová Dedinka, blízko centra Ponúkame na predaj pekný obdĺžnikový pozemok v obci Nová Dedinka, situovaný neďaleko centra v pokojnej lokalite s minimálnou premávkou. Pozemok má rozmery 14 × 64 m a celkovú výmeru 828 m². Nachádza sa pri bočnej ceste s nízkou premávkou, ...

Dohodou
Senec
900 29
174 x
Pozemok v Demänovskej Doline-NOVÁ CENA

Pozemok v Demänovskej Doline-NOVÁ CENA

- [27.4. 2026]
Predám krásny pozemok 720m2v Pavčinej Lehote zatiaľ nie v zastavanom území ,vhodný na záhradkárčenie atď. Prístupová cesta priamo k pozemku. Na dohľad od lyžiarskeho strediska. Riečka Demanovka 70 m od pozemku,Vyčistený od náletových rastlín.Cena 41,50 eur za m2.Dobrá investícia do budúcnosti.

29 900 €
Liptovský Mikuláš
031 01
368 x
Predaj pozemku

Predaj pozemku

- [27.4. 2026]
Predám rovinatý pozemok cca 27 000 m2

Dohodou
Prievidza
972 43
174 x
Nitra, Mlynárce, 18 árov

Nitra, Mlynárce, 18 árov

- [27.4. 2026]
Exkluzívne predáme stavebný pozemok v atraktívnej lokalite k.u: Mlynárce s výmerou 1808 m². Nachádza sa v rozvíjajúcej sa zóne. Pozemok má prístup k verejnej ceste. Navrhované funkčné využite pozemku: obytná zástavba – bývanie, výška zástavby do 6 NP, zastavanosť 80 % /plocha stavebných objektov vrá ...

1 €
Nitra
949 01
240 x

©2026 Bazoš - Inzercia, bazár Pozemky
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Reality celkom: 64701, za 24 hodín: 4238

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko