Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Reality >

Pozemky

List inzerátov
Zobrazených 1421-1440 inzerátov z 13 455
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Pozemok Dolné Plachtince 1.400 m2

Pozemok Dolné Plachtince 1.400 m2

- TOP - [18.5. 2026]
Ponúkam na predaj pozemok nachádzajúci sa v intraviláne obce Dolné Plachtince, vo vzdialenosti 4,5 km od mesta Veľký Krtíš. Ide o rovinatý pozemok trojuholníkového tvaru, dostupný zo všetkých troch strán. Celková výmera pozemku je 1.402 m2. Na pozemku je prípojka vody, plynu aj elektrickej energie. ...

20 000 €
Veľký Krtíš
991 24
339 x
✳️Predáme pozemok na komerčný účel, R2 SK. ‼️✳️

✳️Predáme pozemok na komerčný účel, R2 SK. ‼️✳️

- [18.5. 2026]
Lokalita : Žilina Sekcia : predaj Druh : pozemok Plocha pozemku : 229 m² Siete : bez Popis: Ponúkame na predaj svahovitý pozemok o výmere 229 m². Nachádza sa pri výpadovke smerom na Martin. Prístup na pozemok je cez parcelu mesta. Vhodné napr. na veľký billboard (reklamu). Cena : 120,-€ / ...

120 €
Žilina
010 01
36 x
Hľadám menší pozemok / záhradu pri lese (okolie Gelnice)

Hľadám menší pozemok / záhradu pri lese (okolie Gelnice)

- [18.5. 2026]
Dobrý deň, hľadám na kúpu menší pozemok, záhradu alebo parcelu v chatovej oblasti v okrese Gelnica a blízkom okolí. Ideálne miesto pri lese alebo v tichom prostredí blízko prírody. Pozemok hľadám na rekreačné účely pre umiestnenie menšieho mobilného domčeka (mobilheimu). Keďže plánujem fungovať komp ...

Ponúknite
Gelnica
056 01
60 x
IDEÁLNE BÝVANIE | Na predaj pozemky na zjazdovke SKI MAKOV

IDEÁLNE BÝVANIE | Na predaj pozemky na zjazdovke SKI MAKOV

- TOP - [18.5. 2026]
Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok/pozemky priamo na zjazdovke SKI Makov, v obci Makov. Pozemok je možné vybrať z ôsmych ponúkaných v uzatvorenom súkromnom areáli, sú vo veľkosti 373 až 464m2. Pozemky sú umiestnené vedľa seba - možnosť odkúpiť aj všetky naraz. Inžinierske siete: elektro, ...

V texte
Žilina
010 01
259 x
ZNÍŽENÁ CENANA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK – LEN 4 km OD...

ZNÍŽENÁ CENANA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK – LEN 4 km OD...

- TOP - [18.5. 2026]
Stavebný pozemok na predaj – Centrum obce Byster, len 4 km od Košíc! Hľadáte ideálne miesto pre váš budúci domov v tichej lokalite s rýchlou dostupnosťou do mesta? Máme pre vás skvelú príležitosť! Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 932 m2, nachádzajúci sa v centre obce Byster ...

129 990 €
Košice-okolie
044 41
516 x
Rekreačný pozemok, záhrada Kálnica/Rakoľuby

Rekreačný pozemok, záhrada Kálnica/Rakoľuby

- TOP - [18.5. 2026]
Predám pozemok s nádherným výhľadom pod vinohradom Trvalý trávnatý porast Parcela 4433/15 494 m2 Osada je oplotená s 2 prístupovými cestami. Predbežné vyjadrenie od obce na stavbu rekreačnej chaty

9 500 €
Nové Mesto n.Váhom
916 37
300 x
Raj pod lesom - rekreačný pozemok v obci Plavecký Peter

Raj pod lesom - rekreačný pozemok v obci Plavecký Peter

- [18.5. 2026]
DeveloX Reality ponúka na predaj výnimočný rekreačný pozemok s celkovou rozlohou 3000 m², ktorý sa nachádza v krásnej prírodnej lokalite obce Plavecký Peter. Pozemok leží priamo pod lesom, v tichom a pokojnom prostredí, ideálnom na oddych aj rekreačné využitie. Prístupová cesta je asfaltová, čo z ...

100 000 €
Malacky
906 35
51 x
Na predaj stavebný pozemok v obci Horná Potôň

Na predaj stavebný pozemok v obci Horná Potôň

- [18.5. 2026]
DeveloX Reality ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v novovzniknutej lokalite v obci Horná Potôň na ulici Konvalinková. Ide o pozemok s celkovou výmerou 714m² a je napojený na IS (elektrina, voda, plyn). Novému majiteľovi je možné zabezpečiť okamžite realizovať výstavbu po ...

99 000 €
Dunajská Streda
930 52
42 x
ZNIŽENÁ CENA EXKLUZÍVNE iba v TUreality NA PREDAJ...

ZNIŽENÁ CENA EXKLUZÍVNE iba v TUreality NA PREDAJ...

- TOP - [18.5. 2026]
Stavebný pozemok v obci Geča – ideálne miesto pre váš vysnívaný domov Hľadáte pokojné bývanie v blízkosti mesta, no zároveň v príjemnom vidieckom prostredí? Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 691 m2 v obci Geča, ktorá je vyhľadávanou lokalitou len pár minút od Košíc. Pozem ...

135 950 €
Košice-okolie
044 10
352 x
Prenajmeme pozemok, Žilina - Vodné Dielo, R2 SK.

Prenajmeme pozemok, Žilina - Vodné Dielo, R2 SK.

- [18.5. 2026]
Lokalita : Žilina - Mojšová Lúčka, Vodné dielo Sekcia : prenájom Druh : pozemok Plocha pozemku : 1626 m² Siete : elektrina na pozemku, prístupová cesta Popis: Ponúkame na prenájom pozemok s investičnou príležitosťou v lokalite Vodného diela pri Žiline vstup od Mojšovej Lúčky pri pizzerii La R ...

Dohodou
Žilina
010 01
35 x
Predáme pozemok, Žilina - Mojšová Lúčka, Vodné dielo, R2

Predáme pozemok, Žilina - Mojšová Lúčka, Vodné dielo, R2

- [18.5. 2026]
Lokalita : Žilina - Mojšová Lúčka, Vodné dielo Sekcia : predaj Druh : pozemok Plocha pozemku : 1626 m² Siete : elektrina na pozemku, prístupová cesta Popis: Ponúkame na predaj pozemok s investičnou príležitosťou v lokalite Vodného diela pri Žiline vstup od Mojšovej Lúčky pri pizzerii La Rose. ...

150 €
Žilina
010 01
42 x
Na predaj pozemok  1342m2  a 1123m2 - Banská Bystrica P310ZL

Na predaj pozemok 1342m2 a 1123m2 - Banská Bystrica P310ZL

- [18.5. 2026]
OVERENÉ REALITY – exkluzívne na predaj slnečné investičné pozemoky 1342m2 a 1123m2 v katastri Banskej Bystrice. Pozemok v katastrálnom území Banská Bystrica, vedený ako orná pôda. • Parcela: E 1709, E 1706 • Charakter: slnečný • Umiestnenie: mimo zastavaného územia obce • Využitie: ideálna investič ...

Dohodou
Banská Bystrica
974 01
67 x
Na predaj stavebný pozemok

Na predaj stavebný pozemok

- TOP - [18.5. 2026]
Pozemok na stavbu rodinného domu. Na predaj ponúkame slnečný stavebný pozemok v tichej a vyhľadávanej lokalite Liptovského Mikuláša, mestská časť Okoličné. Pozemok 1 Rozloha 428m² 79 900€ ≈   uvedené cena je s DPH Na pozemku je možná výstavba dvojpodlažného rodinného domu. Pozemok je kompletne so s ...

79 900 €
Liptovský Mikuláš
031 04
320 x
Víkendová oáza pre náročných – pozemok pri jazere v stráženo

- [18.5. 2026]
Broker Consulting a.s. Vám exkluzívne ponúka "na predaj" stavebný pozemok o výmere 400 m² (16 × 25 m) v tichej časti rekreačnej oblasti Vojčianskeho jazera (viď priložená fotka), len pár desiatok metrov od vodnej plochy. Tento pozemok je ideálnym miestom pre víkendové úniky z mesta, ale aj ako zauj ...

64 999 €
Dunajská Streda
930 31
54 x
Predáme pozemok, 808 m², Varín - Rozbehov, R2 SK.‼️✳️

Predáme pozemok, 808 m², Varín - Rozbehov, R2 SK.‼️✳️

- [18.5. 2026]
Lokalita : Varín - Rozbehov Sekcia : predaj Druh : pozemok Plocha : 808 m² Typ terénu : mierny svah Siete: el. a voda na hranici, kanalizácia príprava (možnosť napojenia za cca 3 roky) Popis : Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadku htt ...

120 999 €
Žilina
013 03
50 x
Predaj Záhrada/pozemok s chatkou, Košice-Sever, Kalvária

Predaj Záhrada/pozemok s chatkou, Košice-Sever, Kalvária

- TOP - [18.5. 2026]
Ponúkame Vám na predaj peknú slnečnú záhradu-pozemok vhodný na výstavbu celoročne obývateľnej chaty v mestskej časti Košice – Sever, časť Kalvária, v jeho spodnej časti. Pozemok je v osobnom vlastníctve, má rozlohu 420 m2 s rozmermi 21 m x 20 m. Na pozemku sa nachádza chatka bez súpisného čísla. ...

85 000 €
Košice
040 01
475 x
Predám investičný pozemok Suché miesto, Chorvátsky Grob.

Predám investičný pozemok Suché miesto, Chorvátsky Grob.

- [18.5. 2026]
Predám investičný pozemok Suché miesto, Chorvátsky Grob. Pozemok má výmeru 2042m2. Cena za m2 100€.

204 200 €
Senec
900 25
59 x
SUPER PONUKA – Pozemok na Zemplínskej Šírave - Vinianka

SUPER PONUKA – Pozemok na Zemplínskej Šírave - Vinianka

- [18.5. 2026]
ID:8641 Ponúkame na predaj pozemok na Zemplínskej šírave, časť Lúč-Vinianka - pekný výhľad na prírodu a Zemplínsku Šíravu, - k pozemku vedie spevnená prístupová cesta, - ideálny na výstavbu chaty alebo rekreačného domčeka, - celková výmera 767 m2,  - inžinierske siete – voda, elektrina. ...

73 000 €
Michalovce
071 01
38 x
NA PREDAJ – Pozemok pre RD v obci Hatalov

NA PREDAJ – Pozemok pre RD v obci Hatalov

- [18.5. 2026]
ID:8616 Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Hatalov: - obec je vzdialená len 11 km od mesta Michalovce, - pozemok je rovinatý, vhodný na výstavbu rodinného domu, - prislúcha k nemu projekt na výstavbu rodinného domu, - jeho celková výmera je 3 734 m2, šírka 17 m, - na pozemku je elekt ...

32 900 €
Michalovce
071 01
34 x
NOVINKA POZEMOK v malebnej obci RUNINA – NP POLONINY

NOVINKA POZEMOK v malebnej obci RUNINA – NP POLONINY

- [18.5. 2026]
ID:8593 Ponúkame Vám na predaj pozemok v malebnej dedinke Runina: - obec leží v srdci národného marku Poloniny a je obklopená lesmi a krásnou nedotknutou prírodou, - okolie ponúka veľa možností pre turistiku, hubárčenie či rybolov, - vzdialenosť od mesta Snina predstavuje 31 km, - samotný ...