Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Reality >

Pozemky

List inzerátov
Zobrazených 1381-1400 inzerátov z 13 438
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Predaj stavebný pozemok 600 m2/ 2370 m2, Veľký Šariš, Kanaš

Predaj stavebný pozemok 600 m2/ 2370 m2, Veľký Šariš, Kanaš

- [18.5. 2026]
Ponúkame na predaj stavebný pozemok 600 m2, alebo celok 2370 m2 lokalita Kanaš, Veľký Šariš. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - rovinatý pozemok, vymeraný v teréne o výmere 2370 m2 je možné rozdeliť, alebo odkúpiť ako celok - nachádzajúci sa za zástavbou existujúcich novostavieb r ...

99 €
Prešov
082 21
67 x
GRAVITAS | NA PREDAJ | investičný pozemok | Rusovce | výborn

- [18.5. 2026]
GRAVITAS vám ponúka na predaj súbor pozemkov o celkovej výmere 20001 m2, ktoré sa nachádzajú v katastrálnom území mestskej časti Rusovce, v tichej a vyhľadávanej lokalite Pri Gaštanovej aleji v blízkosti Rusovského kaštieľa a parku. Pozemky sa predávajú v 4 rôznych alternatívach. Alt 1: najmenšia ...

918 250 €
Bratislava
851 10
26 x
Na predaj stavebný pozemok s jedinečnou atmosférou prírody v

- [18.5. 2026]
Typ: Pozemok pre rodinné domy Ulica: Pri lesíku Obec: Kvetoslavov Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok s veľkorysou výmerou v jednej v Kvetoslavove na ulici Pri lesíku. Kombinácia absolútneho súkromia, zelene, minimálneho ruchu a zároveň výbornej dostupnosti do Bratislavy ...

203 000 €
Dunajská Streda
930 41
45 x
Predaj 2 stavebné pozemky 847 m2, 1191 m2, Žehňa okr. Prešov

- [18.5. 2026]
Ponúkame na predaj 2 stavebné pozemky o veľkosti 847 m2 a 1191 m2, lokalita Žehňa, okr. Prešov.  ZÁKLADNÉ ÚDAJE:  - pozemky sa nachádzajú v centre obce, vedľa asfaltovej cesty, v susedstve sa nachádza obecný úrad - pozemky sú rovinaté, v súčasnosti sú na pozemkoch ...

21 500 €
Prešov
082 06
70 x
Investičný pozemok 5 min. od Košíc, 600 m2, Košické Oľšany

Investičný pozemok 5 min. od Košíc, 600 m2, Košické Oľšany

- [18.5. 2026]
ReaL Renáta Leščinská Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj investičný pozemok v Košických Oľšanoch. Rovinatá parcela má rozlohu 600 m2 , šírku 13 m a je oplotená. Prípojky na vodovod a elektrinu sú cca 150 m od pozemku. Kanalizácia v obci je v riešení. Videoobhliadka: https://youtu.be ...

84 999 €
Košice
040 01
80 x
predám stavebný pozemok v Bardejove ulica Kutuzovova s SP

predám stavebný pozemok v Bardejove ulica Kutuzovova s SP

- [18.5. 2026]
predám stavebný pozemok v Bardejove ulica Kutuzovova s vydaným povolením na stavbu rodinného domu aj s projektovou dokumentáciou výmera 900m2, výhľad na katedrálu a les, kompletne vybavená nová ulica, posledný voľný pozemok všetky prípojky sú vybudovane na pozemku, VSD,VVS, kanalizácia, plyn v cen ...

185 000 €
Bardejov
085 01
290 x
Pozemok s povodnou drevenicou

Pozemok s povodnou drevenicou

- [18.5. 2026]
Predam pozemok s povodnou drevenicou v obci Malcov, vzdialenej 17 km od mesta Bardejov -rozloha 898 m2 - c.p. 42, 43 - s.c. 214 - elektrina na pozemku - voda na hranici pozemku - obec bez kanalizacie - dom si vyzaduje potrebne upravy pre byvanie - mozna dohoda na cene Kontakt : 0908694997 ...

45 000 €
Bardejov
085 01
180 x
Stavebný pozemok 674 m², IS, optika, prístup – Nižná Šebasto

- TOP - [18.5. 2026]
Typ: Pozemok pre rodinné domy Ulica: Pri ihrisku Mestská časť: Nižná Šebastová Obec: Prešov Ponúkame na predaj ucelený pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v tichej lokalite Nižná Šebastová (Prešov), mimo hlavnej cesty, s výbornou dostupnosťou. Pozemok pozostáva z troch parciel vo vlastn ...

124 900 €
Prešov
080 01
822 x
IBA U NÁS Investičný stavebný pozemok 10.405m2, Svinná

IBA U NÁS Investičný stavebný pozemok 10.405m2, Svinná

- [18.5. 2026]
AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný stavebný pozemok určený na výstavbu rodinných domov, ktorý pozostáva z dvoch parciel o celkovej vo výmere 10.405m2 vo Svinnej pri Trenčíne, v kľudnom prostredí na okraji južnej časti obce smerom na obec Veľká Hradná. Uvedený poze ...

332 960 €
Trenčín
913 24
30 x
Stavebný pozemok (181m x46m)-8321 m2 Dolný Kalník

Stavebný pozemok (181m x46m)-8321 m2 Dolný Kalník

- [18.5. 2026]
Exkluzívne Astonreal ponúka na predaj Stavebný pozemok (181m x 46m) o rozlohe 8321 m2 v Dolnom Kalníku Pozemok je mierny svah a momentálne sa riešia siete a príjazdová cesta, cca do 2 - 3 rokov Na siete a príjazdovú cestu bude každý majiteľ pozemku prispievat Cena 55 Eur/m2 V prípade bl ...

457 655 €
Martin
036 01
33 x
Pozemok vhodný na chov včiel Streženice- 874 m2

Pozemok vhodný na chov včiel Streženice- 874 m2

- [18.5. 2026]
AstonReal Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj pozemok - trvalý trávnatý porast v katastrálnom území Streženice. Pozemok má výmeru 874 m2. Je vhodný na chov včiel, pestovanie alebo podobne. Pozemok je prístupný po spevnenej prístupovej ceste. Šírka v najužšej časti je 10 m, v najširšej ...

10 000 €
Púchov
020 01
57 x
Rozsiahlý pozemok s investičným potenciálom o výmere 4.126 m

- [18.5. 2026]
Realitná kancelária AstonReal Vám ponúka na predaj Ornú pôdu v katastrálnom území Záriečie. Pozemok je vhodný na pestovanie a chov. Prístup k pozemku je po pozemkoch vo vlastníctve obce. Pozemok je vcelku a má jedného vlastníka. Pozemok je mierne svahovitý a je z neho krásny výhľad. Celková výmera p ...

25 000 €
Púchov
020 52
47 x
Pozemok

Pozemok

- [18.5. 2026]
PREDAJ – stavebný/investičný pozemok Sereďská ul., Šoporňa, okr. Galanta – 5 492 m² Ponúkam na predaj krásny, dlhý stavebný pozemok v obci Šoporňa, okres Galanta, s výbornou dostupnosťou na rýchlostnú cestu R1 – približne 300 m od napojenia. Pozemok má celkovú výmeru 5 492 m² a vedie od ulice Sereďs ...