Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Reality > Predaj >

Byty

List inzerátov
Zobrazených 861-880 inzerátov z 12 424
Cena
Lokalita
Zobrazenie
SKOLAUDOVANÝ Moderný 3. izb byt s pozemkom na Red Oak Villag

- [20.5. 2026]
Hľadáte moderné bývanie pre mladú rodinu, v tesnej blízkosti mesta Nitra? V tomto prípade je táto ponuka práve pre Vás! Branislav Kružlík z Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka 3 izbový byt s pozemkom, v rezidenčnej štvrti RED OAK VILLAGE, na Marhuľovej ulici. Lokalita sa nachádza v obc ...

189 000 €
Nitra
951 41
14 x
Na predaj 3 izbový byt v projekte BYTY DUO

Na predaj 3 izbový byt v projekte BYTY DUO

- [20.5. 2026]
Úspešný projekt pokračuje – viac info. na bytyduo.sk. Doprajte si nadštandardné bývanie v novostavbe BYTY DUO. Družstevné bývanie: BÝVAJTE BEZ HYPOTÉKY Označenie bytu: B2-02-02 3 izbový byt | 3. NP | 80,29 m2 + 4,57 m2 Balkón/Terasa Vybrať si môžete z holobytu, alebo štandardu ktorý si viete poz ...

275 500 €
Prešov
080 06
16 x
Predaj, NOVOSTAVBA dvojizbového bytu v projekte Nové Terasy,

- [20.5. 2026]
https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 2-izbový byt v projekte Nové Terasy - Sučany NOVÝ PROJEKT: Nové Terasy - Sučany Zažite komfort moderného bývania s jedinečnou atmosférou exteriéru priamo z vášho bytu! Predstavujeme vám projekt Nové Terasy v Sučanoch, ktorý ponúka 10 exkluzívn ...

160 000 €
Martin
036 01
17 x
MALINAFELBANKA.SK = PREDPREDAJ BYTOV V REZIDENČNOM BÝVANÍ V

MALINAFELBANKA.SK = PREDPREDAJ BYTOV V REZIDENČNOM BÝVANÍ V

- [20.5. 2026]
TRNAVA REALITY ponúka na predaj moderné bývanie v pokojnej časti Trnavy od investora MALINA pod názvom FELBANKA MALINAFELBANKA.SK SPÚŠŤAME PREDAJ PRVEJ ETAPY BYTOVÉHO DOMU "A" V KTOROM SA NACHÁDZA 16 BYTOV Ide o projekt v jednej z najperspektívnejších častí Trnavy – v blízkosti Cukrovej ulice, ...

230 000 €
Trnava
917 01
17 x
Lukratívny byt v historickej budove - Projekt TOPOLEC

Lukratívny byt v historickej budove - Projekt TOPOLEC

- [20.5. 2026]
Vytvorte si svoj domov v komornom rezidenčnom projekte, kde sa snúbi historická architektúra s pokojom mestského bývania. Realitná kancelária TOBI Real Vám exkluzívne ponúka na predaj byty v unikátnom developerskom projekte TOPOLEC, ktorý vzniká v atraktívnej lokalite na Kmeťovej ulici v Košiciach, ...

Dohodou
Košice
040 01
16 x
INVESTIČNÝ 1izbový byt S BALKÓNOM A NÁJOMCOM - REZIDENCIA HL

- [20.5. 2026]
REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A NÁJOMCOM v projekte REZIDENCIA HLINY CENA PLATÍ PRE ŠTANDARDNÉ VYHOTOVENIE, NIŽŠIE OPIS ŠTANDARDU. LIMITOVANÁ PONUKA: Využite možnosť zakúpenia bytu s nájomcom. Bez starosti s hľadaním nájomcu, stabilný ...

114 980 €
Trenčín
911 01
16 x
Veľký 1 izbový byt, Nad jazerom, Levočská, 50 m², OV, 2x LO

Veľký 1 izbový byt, Nad jazerom, Levočská, 50 m², OV, 2x LO

- [19.5. 2026]
1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-izbový byt EXKLUZÍVNE iba u nás – Ing. Juraj Antol, ANTE reality (27+ rokov skúseností, člen Realitnej únie) Ponúkame na predaj priestranný 1-izbový byt s možnosťou prestavby na 2-izbový, situovaný vo ...

164 900 €
Košice
040 01
24 x
Veľký 4 izbový byt, Sídl.II, Čulena, OV, 2 x Lo, 2.p., 90m2

Veľký 4 izbový byt, Sídl.II, Čulena, OV, 2 x Lo, 2.p., 90m2

- [19.5. 2026]
EXKLUZÍVNE – Atraktívny 4-izbový byt v jednej z najlepších lokalít Prešova – Sídlisko II., ul. M. Čulena Ing. Juraj Antol – ANTE REALITY (viac ako 27 rokov skúseností, člen Realitnej únie) Hľadáte priestranné bývanie v top lokalite, kde sa spája výborná dostupnosť, pokojné prostredie a ticho ...

198 900 €
Košice
040 01
27 x
ADOMIS- predáme 3izbový byt, loggia 70m2, Sokolovská ulica K

- [19.5. 2026]
Ponúkame vám na predaj slnečný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite neďaleko nemocnice L.Pasteura, Sokolovská ulica Košice. Úžitková plocha : 70m2 Plocha bytu : 65m2 Loggia : 4,5m2 Pivnica : áno Výťah : nový (stojí na medziposchodí) Bytový dom : zateplený, v ...

235 000 €
Košice
040 11
21 x
2 izbový byt Bukurešťská ul.OV, 2p Lo, kompl. rekonštruovaný

- [19.5. 2026]
VÝMENA 2 izb. ZREKONŠTRUOVANÝ byt na Ťahanovciach + DOPLATOK ..... za 2 alebo 3 izb. byt v blízkosti Centra Košíc - Bukurešťská ulica, sídlisko Ťahanovce - v blízkosti rekreačnej lokality Anička - kompletne ZREKONŠTRUOVANÝ byt - stavebné úpravy sú uvedené v texte dole - veľkosť bytu vrátane p ...

Dohodou
Košice
040 01
18 x
Priestranný 3i byt pre rodinu Chorvátsky Grob

Priestranný 3i byt pre rodinu Chorvátsky Grob

- TOP - [19.5. 2026]
Ponúkam na predaj 3-izbový byt v osobnom vlastníctve s rozlohou 86,88m², ktorý sa nachádza v tehlovej stavbe z roku 2007. Bytový areál je oplotený, uzamknutý a udržiavaný záhradníkom. Súčasťou je detské ihrisko pre najmenšie deti. Dispozícia a parametre bytu: * Poschodie: 2. poschodie s výťaho ...

V texte
Senec
900 25
1193 x
Jednoizbový byt v Handlovej, ul. Mostná.

Jednoizbový byt v Handlovej, ul. Mostná.

- [19.5. 2026]
NOVINKA! RK BÝVAJTE - SK Vám ponúka Útulný štartovací byt s lodžiou a výhľadom do zelene Handlová – Mostná. Hľadáte svoje prvé vlastné bývanie, kde sa budete hneď od prvého dňa cítiť ako doma? Alebo sa pozeráte po bezpečnej investícii s rýchlou návratnosťou? Tento skvelo udržiavaný 1-izbový byt vo v ...

45 000 €
Prievidza
972 51
20 x
Na predaj Luxusný Apartmán v Novostavbe - Piešťany Lodenica

Na predaj Luxusný Apartmán v Novostavbe - Piešťany Lodenica

- [19.5. 2026]
Ponúkame na predaj Luxusný 4 izbový kompletne zariadený Apartmán v epickej lokalite mesta Piešťany – Lodenica s bazénom! Tento krásny Apartmán je o výmere 176 m2 plus plochy terás 21 m2 a 33 m2 a uspokojí nároky aj pre náročnejšieho klienta. Nachádza sa na 3.p./3p. v novostavbe. Dom je kompletne ...

650 000 €
Piešťany
921 01
25 x
3 izbový byt - PREDAJ

3 izbový byt - PREDAJ

- [19.5. 2026]
Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom na 3 poschodí v pôvodnom stave, výmera 66 m2 nachádzajúci sa na ul. Marka Čulena 14, sídlisko II v Prešove. Zateplený bytový dom s novým výťahom a dvomi pivnicami. Tento byt je ideálnou voľbou pre tých, ktorý hľadajú nehnuteľnosť na rekonštrukciu s možno ...

Dohodou
Prešov
080 01
39 x
Na predaj veľký 3 izbový byt TG.Masaryka – Nové Zámky,balkón

- [19.5. 2026]
Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3+1 izbový byt so zariadenou kuchyňou na ul. T. G. Masaryka v Nových Zámkoch. Byt je o výmere 83 m2 a nachádza sa na 3. poschodí. Bytový dom je zateplený s rekonštruovaným vchodom a schránkami, komplet zateplený s novou strechou. K výmere ...

131 900 €
Nové Zámky
940 02
24 x
Na predaj veľký 3 izbový byt, Nábrežná - Trenčín, balkón

Na predaj veľký 3 izbový byt, Nábrežná - Trenčín, balkón

- [19.5. 2026]
Ponúkame na predaj veľký tehlový 3 izbový byt s obrovským potenciálom v pôvodnom, ale veľmi zachovalom stave s balkónom s krásnym výhľadom na zeleň v TOP lokalite na ul. Nábrežná v Trenčíne. Byt je o výmere 76 m2 a nachádza sa na 4p./4p. tehlového bytového domu. Bytový dom má rekonštruovaný vchod ...

170 000 €
Trenčín
911 01
32 x
Investičný byt - ktorý sa spláca sám

Investičný byt - ktorý sa spláca sám

- [19.5. 2026]
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá okamžite zarába? Ponúkame na predaj 3 izbový byt (75 m2) v lokalite obce Závada okr. Veľký Krtíš, neďaleko Aquaparku Dolná Strehová. Lokalita presne na polceste medzi mestami Lučenec a Veľký Krtíš s výborným dopravným spojením s oboma mestami. Byt sa predáva ako hotový in ...

47 000 €
Bratislava
811 09
49 x
HALO reality - Predaj, trojizbový byt Handlová - EXKLUZÍVNE

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Handlová - EXKLUZÍVNE

- [19.5. 2026]
Realitná kancelária HALO reality a Zdena Rybárová, kontakt: 0949 202 640, nehnuteľnosť s ID: PD-72578: Ponúkame na predaj trojizbový byt v Handlovej s dvomi loggiami, po rozsiahlej rekonštrukcii. Byt sa nachádza na 6/12 poschodí panelového, zatepleného domu o celkovej rozlohe 75m2, len 1257 EUR/m2, ...

94 300 €
Prievidza
972 51
23 x
2- IZB BYT STREĎANSKÁ UL. NA PREDAJ

2- IZB BYT STREĎANSKÁ UL. NA PREDAJ

- [19.5. 2026]
Na Streďanskej ulici v Topoľčanoch ponúkame na predaj 2-izbový byt situovaný v tehlovom bytovom dome, len pár minút od centra mesta. Byt je v pôvodnom, udržiavanom stave s umakartovým jadrom a ponúka veľmi dobrý základ pre modernú rekonštrukciu. Dispozícia pôsobí prakticky a funkčne. Samostatná k ...

112 000 €
Topoľčany
955 01
30 x
Vzdušný 5‑izb mezonet v prestížnom projekte Átrium/Kamenicou

- [19.5. 2026]
Bývanie v srdci mesta Projekt sa nachádza v úplnom centre Stropkova, v príjemnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Všetko potrebné máte doslova na pár krokov: obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, športoviská, detské ihriská či oddychové zóny. Pešia zóna v bezprostrednom okolí vytvá ...

204 795 €
Stropkov
091 01
24 x

©2026 Bazoš - Inzercia, bazár Byty
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Reality celkom: 64885, za 24 hodín: 5411

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko