Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Reality >

Pozemky

List inzerátov
Zobrazených 8741-8760 inzerátov z 13 510
Cena
Lokalita
Zobrazenie
CASMAR - Na predaj pekný stavebný pozemok 644 m2, Zvončín

CASMAR - Na predaj pekný stavebný pozemok 644 m2, Zvončín

- [23.4. 2026]
Typ: Pozemok pre rodinné domy Ulica: Vedľajšia Obec: Zvončín CASMAR REALITY ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v novovzniknutej lokalite v obci Zvončín, ktorá je vzdialená len 10 minút autom od Trnavy. Výmera pozemku je 644 m2. Dĺžka pozemku je 35 m a šírka je 18 m. Inžinierske ...

195 000 €
Trnava
919 01
651 x
Stavebný pozemok, Rožňava - centrum

Stavebný pozemok, Rožňava - centrum

- [23.4. 2026]
ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok so starším rodinným domom v absolútnom centre mesta Rožňava. Jedná sa o rovinatý pozemok s územným rozhodnutím na výstavbu dvojpodlažného rodinného domu s podkrovím, dostupné všetky inžinierske siete, výmera pozemku 420 m2, možnosť kúpy aj susednej nehnu ...

153 000 €
Rožňava
048 01
768 x
NOVÁ CENA Na predaj priemyselný pozemok v tesnej blízkosti

NOVÁ CENA Na predaj priemyselný pozemok v tesnej blízkosti

- [23.4. 2026]
Typ: Priemyselná zóna Ulica: Zavar - Prílohy Obec: Trnava Popis nehnuteľnosti Ponúkame na predaj priemyselný pozemok situovaný v tesnej blízkosti mesta Trnava, konkrétne v katastrálnom území obce Zavar. Táto lokalita je ideálna pre rôzne priemyselné využitie vďaka svojej výbornej dostupnosti. ...

100 €
Trnava
917 01
163 x
Predaj stavebný pozemok obec Jelšovce

Predaj stavebný pozemok obec Jelšovce

- [23.4. 2026]
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Jelšovce. Celková výmera pozemku: 1548 m2 Táto nehnuteľnosť spája výhody okamžitého využitia na relax a rekreáciu a priestoru pripraveného pre výstavbu rodinného domu, bazéna, či okrasnej záhrady. ...

135 000 €
Nitra
951 43
812 x
CASMAR RK – Na predaj pozemok s právoplatným ÚR na výstavbu

CASMAR RK – Na predaj pozemok s právoplatným ÚR na výstavbu

- [23.4. 2026]
Typ: Priemyselná zóna Obec: Galanta CASMAR REALITY ponúka na predaj  pozemok vhodný na výstavbu priemyselného objektu/logistického skladu v lokalite Mostová (okres Galanta) s napojením na rýchlostnú cestu R1 a diaľnicu D1. Pozemok je rovinatý a má celkovú výmeru 53 607 m2 . Pozem ...

Dohodou
Galanta
924 01
90 x
Stavebný pozemok, Nadabula

Stavebný pozemok, Nadabula

- [23.4. 2026]
ponúkame na predaj pekný rovinatý pozemok v Nadabulej, mestskej časti Rožňavy, k dispozícii na ulici sú všetky inžinierske siete - vodovod, kanalizácia, elektrina a plyn, pozemok je určený na výstavbu rodinného domu, výmera pozemku je 471 m2 K TEJTO PONUKE VÁM BEZPLATNE ZABEZPEČÍME FINANCOVANIE J ...

23 550 €
Rožňava
048 01
842 x
Predaj priemyselného pozemku v tesnej blízkosti Trnavy

Predaj priemyselného pozemku v tesnej blízkosti Trnavy

- [23.4. 2026]
Typ: Priemyselná zóna Ulica: Nová Obec: Trnava 🏗️ Priemyselný pozemok pri Trnave – ideálna voľba pre podnikanie CASMAR realitná kancelária ponúka na predaj priestranný priemyselný pozemok v katastrálnom území Zavar, len pár minút od Trnavy. Pozemok s rozlohou 2025 m² ponúka výbornú polohu, kom ...

158 €
Trnava
917 01
141 x
Predaj pozemok Senec

Predaj pozemok Senec

- [23.4. 2026]
XEMAR ( alebo 0915 870 350) ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok s výmerou 15 400 m², evidovaný ako parcela registra C, situovaný v mimoriadne žiadanej a dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite Ivanka pri Dunaji, okres Senec. Lokalita Pozemok sa nachádza v blízkosti hlavného mesta Bratislava, ...

96 €
Senec
903 01
202 x
Stavebný pozemok+ záhrada v obci Jatov

Stavebný pozemok+ záhrada v obci Jatov

- [23.4. 2026]
Ponúkame na predaj stavebný pozemok na konci slepej ulice v obci Dolný Jatov. Z časti oplotený pozemok s veľkorisou rozlohou 4321m2, v prednej časti od cesty je šírka pozemku 19m, postupne sa pozemok rozširuje po dĺžke na 34 m, celková dĺžka pozemku je 165 m. Predná časť pozemku s domom ma ploc ...

170 000 €
Nové Zámky
941 10
844 x
AD REALITY - Pozemok pre komerčné využitie

AD REALITY - Pozemok pre komerčné využitie

- [23.4. 2026]
Predáme pozemok pre podnikateľské využitie situovaný pri hlavnom ťahu na trase Michalovce - Humenné, v blízkosti železničnej a autobusovej stanice, obchodného centra LIPA Park, priemyselnej zóny bývalého areálu KERKA. V okolí sa nachádzajú prevádzky : obchodu, služieb, sklady, kovovýroba, fitnes ...

V texte
Michalovce
071 01
193 x
POZEMOK NA PREDAJ - PRIEHRADA v BÁNOVCIACH NAD BEBRAVOU

POZEMOK NA PREDAJ - PRIEHRADA v BÁNOVCIACH NAD BEBRAVOU

- [23.4. 2026]
TUreality ponúka na predaj krásny rekreačný pozemok o výmere 608,2 m2, ktorý sa nachádza v jednej z najvyhľadávanejších rekreačných lokalít nad Bánovskou priehradou. Toto miesto je ako stvorené pre výstavbu rekreačnej chaty, ekoboxu alebo vlastnej oddychovej zóny v srdci prírody. Pozemok je súča ...

48 640 €
Bánovce nad Bebravou
957 01
290 x
ZNÍŽENÁ CENA Na predaj pozemok 637m2 v obci Ludrová

ZNÍŽENÁ CENA Na predaj pozemok 637m2 v obci Ludrová

- [23.4. 2026]
TUreality exkluzívne ponúka na predaj krásny slnečný pozemok o rozlohe 637 m2 v pokojnej obci Ludrová. Skôr ako začneš pozerať fotky, pozri si našu video vizualizáciu: https://youtu.be/3T_YqPqvpjU Rovinatý terén je ideálny pre výstavbu rodinného domu podľa vlastných predstáv, pričom zostáva dosta ...

47 775 €
Ružomberok
034 71
211 x
Pozemok 2857 M2 podiel 1/1

Pozemok 2857 M2 podiel 1/1

- [23.4. 2026]
Ponúkam na predaj 2857 m2 trvalý trávny porast. v k.ú Vieska , LV 1055

6 500 €
Žiar nad Hronom
965 01
391 x
Predám pozemok Horná Ždaňa 6234m2 1/1

Predám pozemok Horná Ždaňa 6234m2 1/1

- [23.4. 2026]
6234 m2 pozemok v obci Horná Ždáňa ponúkam na predaj pozemok trvalý trávny porast v k.ú. Horná Ždáňa, LV 1451 obec Horná Ždaňa. Výmera pozemku tvorí spolu 6234 m2 v osobnom vlastníctve.

9 500 €
Žiar nad Hronom
966 04
308 x
Pozemok Domaša.

Pozemok Domaša.

- [23.4. 2026]
Pozemok Domaša 145 m2 Predám pozemok pri priehrade Domaša ktorý sa nachádza pri Hotely Zátoka 50 metrov v kú: Holčíkovce na LV 1671 na parcely 308/40. Pozemok je bez IS.

9 500 €
Vranov nad Topľou
094 05
342 x
MARKS™ | priemyselný areál  Strategická lokalita

MARKS™ | priemyselný areál Strategická lokalita

- [23.4. 2026]
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: Priemyselný areál v Čiernej nad Tisou – 15 390 m² s možnosťou rozšírenia na 24 194 m²! Lokalita: Čierna nad Tisou Rozloha pozemku: 15 390 m² Hala: 622 m² (možnosť rekonštrukcie alebo demolácie) Možnosť rozšírenia pozemku až na 24 194 m² Ponúkame na predaj priemyselný a ...

450 000 €
Trebišov
076 43
176 x
Pozemok 33190 m2 Jelšava

Pozemok 33190 m2 Jelšava

- [23.4. 2026]
Na predaj pozemok o výmere 33190 m2 vedený ako zastavaná plocha a nádvorie.

Dohodou
Revúca
049 16
131 x
Pozemky na predaj obec Podhorany

Pozemky na predaj obec Podhorany

- TOP - [23.4. 2026]
Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok, alebo dva pozemky v obci Podhorany pri Prešove. Parcely sa nachádzajú na začiatku dediny priamo so vstupom z asfaltovej cesty a zároveň z hornej strany k druhému pozemku, kde je dobrý prístup spevnenou cestou. Zaujímavá ponuka napr. ...

92 000 €
Prešov
080 01
435 x
Ponúkame na predaj pozemok v obci Horná Súča–Dúbrava.

Ponúkame na predaj pozemok v obci Horná Súča–Dúbrava.

- [23.4. 2026]
Ponúkame na predaj rovinatý pozemok s asfaltovou prístupovou cestou nepravidelného tvaru o rozlohe 921m2. Pri pozemku je elektrina a voda. Podľa UPI obce je pozemok vhodný na výstavbu menšieho domčeka alebo chatky. Cena pozemku je 80,-EUR/m2, čo predstavuje celkovú kúpnu cenu 73 680,-EUR. Bližš ...

V texte
Trenčín
913 33
289 x
Pozemok na predaj Podhorany, 700 m2

Pozemok na predaj Podhorany, 700 m2

- TOP - [23.4. 2026]
Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v obci Podhorany pri Prešove. Parcela sa nachádza v hornej časti dediny blízko lesa s pekným výhľadom, priamo so vstupom zo spevnenej cesty. Obec Podhorany je vzdialená len 13 km od mesta Prešov. V obci je základná škola, škôlka, po ...

62 000 €
Prešov
080 01
333 x

©2026 Bazoš - Inzercia, bazár Pozemky
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Reality celkom: 64701, za 24 hodín: 4238

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko