Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Reality >

Pozemky

List inzerátov
Zobrazených 5641-5660 inzerátov z 13 540
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Stavebny pozemok priamo vo Svidníku

Stavebny pozemok priamo vo Svidníku

- [6.5. 2026]
Predám stavebný pozemok vhodný pre výstavbu rodinného domu. Predám atraktívny stavebný pozemok o výmere 500 m² v meste Svidník, na ulici Kukorelliho. Pozemok je ideálny na výstavbu moderného bungalovu. Pozemok má veľmi dobré rozmery približne 26 m × 20 m, čo umožňuje komfortné umiestnenie domu ...

60 000 €
Svidník
089 01
339 x
IDEÁLNY POZEMOK PRE VÁŠ BUNGALOV – KOMÁROVCE (SOBRANCE)

IDEÁLNY POZEMOK PRE VÁŠ BUNGALOV – KOMÁROVCE (SOBRANCE)

- TOP - [6.5. 2026]
Hľadáte pokojné miesto pre svoj nový domov, kde sa spája ticho vidieka s výbornou dostupnosťou? Ponúkam na predaj slnečný a široký pozemok v tichej uličke v Sobranciach časť Komárovce, ktorý je ako stvorený na výstavbu moderného bungalovu. Hlavné výhody: Lokalita: Tichá mestská časť slepá uli ...

59 900 €
Sobrance
073 01
469 x
Stavebný pozemok v srdci prírody, blízko centra

Stavebný pozemok v srdci prírody, blízko centra

- TOP - [6.5. 2026]
TUreality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok situovaný v pokojnej časti mesta Ilava, len pár minút od centra. Táto jedinečná lokalita spája výhody mestského bývania s bezprostrednou blízkosťou prírody. Pozemok sa nachádza na okraji zástavby – za ním už nájdete len lúky a les, čo zaručuje m ...

174 300 €
Ilava
019 01
351 x
Predám stavebný pozemok vo Veľkom Orvišti.

Predám stavebný pozemok vo Veľkom Orvišti.

- TOP - [6.5. 2026]
Slnečný stavebný pozemok vo Veľkom Orvišti čaká na svoj nový príbeh vo výmere 536m2 ????? Hľadáte ideálne miesto pre svoj vysnívaný dom? Tento pozemok ponúka pokojné bývanie v príjemnom prostredí s výbornou dostupnosťou do Piešťan. Inžinierske siete sa nachádzajú priamo pri pozemku, čo vám výrazne ...

85 990 €
Piešťany
922 01
389 x
pozemok nova ves nad vahom

pozemok nova ves nad vahom

- [6.5. 2026]
Zhanam pozemok ornu podu v obci nova ves nad vahom

Dohodou
Nové Mesto n.Váhom
916 31
91 x
Sliač - 5.183 m2 pri Hrone

Sliač - 5.183 m2 pri Hrone

- [6.5. 2026]
Ponúkam v obci Sliač parcelu o rozlohe 5.183 m2 v k.ú. Hájniky, zapísanú na LV 1613. Parcela sa nachádza pri rieke Hron, len 100 metrov od developerského projektu Slnečnice. Je dosť veľká pre výstavbu 10 rodinných domov. Cena 100 €/m2.

518 300 €
Zvolen
962 31
90 x
SVATÝ JUR - 19 €/m2

SVATÝ JUR - 19 €/m2

- [6.5. 2026]
Predam pozemky vo Svatom Juri. Zatial sa jedna o vinicu a ornu podu, ale v buducnosti s rozrastajucim sa uzemnym planom /vystavba rodinnych domov, novy obchvat Bratislavy, vystavba skladov, logistickych centier, obchodnych centier/ pojde pravdepodobne o lukrativne stavebne pozemky. Je to vyhodna inv ...

56 696 €
Pezinok
900 21
151 x
Predám pozemok

Predám pozemok

- [6.5. 2026]
Predám pozemok v obci Prestavlky. Cez pozemok preteká potok, prístupová cesta na pozemok. Pozemok je rovinatý na konci obce. Najbližší susedia cca 300 metrov. Viac info po telefóne

72 000 €
Žiar nad Hronom
966 01
165 x
Predaj: rozľahlý pozemok s veľkým potenciálom, 5447 m2, Bytč

- [6.5. 2026]
Typ: Rekreačné pozemky Mestská časť: Hliník nad Váhom Obec: Bytča Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok o výmere 5 447 m2 v kľudnej lokalite Bytča – časť Hliník nad Váhom. Pozemok sa nachádza v tesnej blízkosti zastavanej časti (na hranici extravilánu a intravilánu), čo z neho robí mimor ...

1 €
Bytča
014 01
249 x
Záhrada pri Holíči na predaj

Záhrada pri Holíči na predaj