Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Reality >

Pozemky

List inzerátov
Zobrazených 3281-3300 inzerátov z 13 482
Cena
Lokalita
Zobrazenie
MAĎARSKO - PANYOK PEKNÝ STAVEBNÝ POZEMOK 833 M2

MAĎARSKO - PANYOK PEKNÝ STAVEBNÝ POZEMOK 833 M2

- [13.5. 2026]
MAĎARSKO - Pányok. Ponúkame Vám na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu alebo rekreačnej chaty v obci Pányok - Maďarsko o rozlohe 833 m2, výborní susedia. Okolie pozemku zeleň, stromy, nádherná príroda, kľud a pohoda. Ak rozmýšľate nad bývaním v lone prírody neďaleko Košíc neváhajte ...

29 000 €
Zahraničie
123 45
80 x
STAVEBNÝ POZEMOK HIDASNÉMETI 929 M2 VHODNÝ NA VÝSTAVBU RD, V

- [13.5. 2026]
Ponúkame Vám na predaj atraktívny stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, prípadne dvojdomu v obci Hidasnémeti, s výbornou dostupnosťou do Košíc – len 15 minút od závodu Volvo Pozemok umožňuje zastavanosť do 30 %, vďaka čomu zostáva dostatok priestoru na parkovanie, záhradu a oddychovú ...

30 000 €
Zahraničie
123 45
85 x
MAĎARSKO - BOLDOGKOVARALJA PEKNÝ STAVEBNÝ POZEMOK 953 M2.

MAĎARSKO - BOLDOGKOVARALJA PEKNÝ STAVEBNÝ POZEMOK 953 M2.

- [13.5. 2026]
Váš sen o bývaní s výhľadom na hrad? Splňte si ho v Maďarsku! Hľadáte pokojné miesto na život s nádhernou prírodou a bohatou históriou na dosah? Máme pre vás exkluzívnu ponuku! Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 953 m2 s kamennou pivnicou v malebnej obci Boldogkőváralja v Maďars ...

19 000 €
Zahraničie
123 45
84 x
MAĎARSKO - GONC STAVEBNÝ POZEMOK 852 M2, IS NA HRANICI POZEM

- [13.5. 2026]
Maďarsko - Gonc obľúbená a vyhľadávaná obec na bývanie a relax.Ponúkame Vám na predaj pekný stavebný pozemok na kľudnom mieste, nová ulica. Bezproblémový príjazd po diaľnici, všetky IS pri hranici pozemku. Super dostupnosť na Slovensko. Pozemok je rovinatý s výmerou 850m2. Spevnená prístupová cesta ...

25 000 €
Zahraničie
123 45
89 x
MAĎARSKO - ABAUJVÁR STAVEBNÝ POZEMOK, ZÁKLADY DOMU A MÚRY 1.

- [13.5. 2026]
Ponúkame Vám na predaj pekný stavebný pozemok so základmi a vytiahnutými múrmi gazdovského typu domu v obci Abaújvár. Super dostupnosť na Slovensko. Pozemok je upravený, tehlová a kamenná stavba gazdovského domu, spevnený betónovým vencom po celom obvode. Murovaná pivnica priamo na pozemku. Plocha: ...

45 000 €
Zahraničie
123 45
83 x
Predaj: Stavebný pozemok v obci Oščadnica

Predaj: Stavebný pozemok v obci Oščadnica

- [13.5. 2026]
Hľadáte ideálne miesto na výstavbu chaty, domu alebo na bezpečnú investíciu do budúcnosti? Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 467 m² v obľúbenej rekreačnej lokalite Oščadnica – len 8 minút autom od lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Pozemok sa nachádza v tichej a pokojnej časti obc ...

39 999 €
Čadca
023 01
164 x
Pozemok so stavebným povolením pre 2 rodinné dvojdomy …

Pozemok so stavebným povolením pre 2 rodinné dvojdomy …

- [13.5. 2026]
Pozemok so stavebným povolením pre 2 rodinné dvojdomy v centre Chorvátskeho Grobu Popis pozemku: Ponúkame na predaj stavebný pozemok s projektom s právoplatným stavebným povolením na 2 rodinné dvojdomy v centre obce so všetkými IS. Na pozemku je vybudovaná nová kanalizačná prípojka, prípojka vo ...

250 €
Senec
900 25
154 x
Na predaj SP v lukratívnej časti mesta Zlaté Moravce

Na predaj SP v lukratívnej časti mesta Zlaté Moravce

- [13.5. 2026]
ZNÍŽENÁ CENA!!!!! Na predaj SP v lukratívnej časti mesta Zlaté Moravce- 10min centrum mesta. Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v lukratívnej časti mesta Zlaté Moravce. pozemok je vedený ako CKN parcela o výmere 500m2 v zastavanej časti mesta. Šírka pozemku 12m, dĺžka cca 45m. Pred pozemkom sú ...

54 000 €
Zlaté Moravce
953 01
133 x
Krásny rekreačný pozemok pri Dunaji Moča

Krásny rekreačný pozemok pri Dunaji Moča

- [13.5. 2026]
Szilárd Jánosfalvi - KN Reality Vám ponúka na predaj krásny rekreačný pozemok neďaleko od Dunaja o výmere 348 m2 v obci Moča. Rozloha pozemku: 19mx18m, je vyčistený, oplotený, inžinierske siete sú dostupné. Ideálne pre milovníkov prírody a tichého prostredia. Pozemok sa nachádza v blízkosti Dunaja c ...

73 000 €
Komárno
946 37
92 x
Výhľad, les, minidonček

Výhľad, les, minidonček

- [13.5. 2026]
Dám do dlhodobého prenájmu pozemok na okraji lesa nad Pezinkom a k tomu masívnu oceľovú platformu (BSS vlečku nosnosť 4t) Na ktorej si viete urobiť terasu/minidomček/pristrešok/tinyhouse na prespanie. Za pozemok a podvozok si predstavujem nájom 45e. Najom riadne na zmluvu kde si viem predstaviť 5-10 ...

45 €
Pezinok
902 01
161 x
Na predaj priemyselný areál v meste Sečovce

Na predaj priemyselný areál v meste Sečovce

- [13.5. 2026]
Exkluzívne Vám ponúkame zaujímavú investičnú príležitosť v meste Sečovce, okres Trebišov. Ide o priemyselný areál s 2 výrobnými halami na pozemku o rozlohe 7822 m2 nachádzajúcu sa neďaleko centra mesta a hlavnej cesty, ktorá spája mesto Sečovce s krajským mestom Košice. Bezproblémové napojenie n ...

Dohodou
Trebišov
078 01
76 x
Orná pôda - Vajnory

Orná pôda - Vajnory

- [13.5. 2026]
Na predaj orná pôda - Vajnory, celková výmera 2112 m2, parc.regi.E, č.parcely: 3762. Cena 60 € za m2. Na základe územnoplánovacej informácie ide o územie poľnohospodárskej pôdy využívaný na pestovanie rôznych plodín a činností s tým súvisiacich. Prevládajúca funkcia: plochy poľ.pôdy. V území je p ...

127 860 €
Bratislava
831 07
83 x
Orná pôda Hronská Dúbrava  1610m²

Orná pôda Hronská Dúbrava 1610m²

- [13.5. 2026]
Predám slnecny pozemok blízko zastavanej časti v Hronskej Dúbrave. Vhodné ako investícia nakoľko obec sa v danej časti už nemá kde rozširovať a tieto parcely sú jediné vhodné na ďalší rozvoj. Cena je 6€/m2 tel. 0910361899

6 €
Žiar nad Hronom
966 11
115 x
Pozemok o výmere 2039m2 v Kozárovciach

Pozemok o výmere 2039m2 v Kozárovciach

- [13.5. 2026]
Ponúkame Vám na predaj pozemok v intraviláne v obci Kozárovce na stavbu rodinného domu alebo aj ako investičná príležitosť pre developera. Obec Kozárovce leží na trase Levice- Zlaté Moravce, Levice- Hronsky Beňadik. Pozemok je vhodný pre mladé rodiny , ktoré chcú bývať v obci a pritom sú zamestnaný ...

52 000 €
Levice
935 22
102 x
predam pozemok v katastri obce Podkylava

predam pozemok v katastri obce Podkylava

- [13.5. 2026]
Predám pozemok s krásnym výhľadom na okolité kopce v katastri obce Podkylava. Pozemok je ovocný sad, je orientovaný na južnú stranu , takže tam svieti slnko celý rok. Vhodný na výstavbu chaty, chalupy. Pozemok aj okolité pozemky boli v obci vyčlenené na stavebné a rekreačné účely, takže tam je možná ...

35 €
Myjava
906 15
112 x