Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Reality >

Pozemky

List inzerátov
Zobrazených 2321-2340 inzerátov z 13 475
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Tatry na dlani.

Tatry na dlani.

- [16.5. 2026]
Na predaj stavebne pozemky v obci Veľký Slavkov o celkovej vymerecca 1500m2 podľa UP možnosť výstavby RD . Cene 120 Eur/m2.

180 000 €
Poprad
059 91
62 x
Rekreačný pozemok s vinicou Staré Levice

Rekreačný pozemok s vinicou Staré Levice

- [16.5. 2026]
✨ VÁŠ OSOBNÝ ÚNIK DO PRÍRODY: Rekreačný Pozemok s NEOPAKOVATEĽNÝM VÝHĽADOM – Staré Levice 🌿 Zastavte sa a dýchajte. Našli ste svoje miesto. Predstavte si, ako si vychutnávate víkendovú pohodu, obklopení tichom a s panoramatickým výhľadom na široké okolie. Ponúkame Vám pozemok v pokojnej časti ob ...

15 000 €
Levice
934 01
111 x
Nová cena Predáme les v os.vlastníctve-Borský Svätý Júr

Nová cena Predáme les v os.vlastníctve-Borský Svätý Júr

- [16.5. 2026]
Predáme pozemok v katastri Borský Svätý Júr, má výmeru 4.624 m2, je v osobnom vlastníctve. Parcela ,,C"- Lesný pozemok. Pozemok je využívaný poľovníkmi ako súčasť poľovníckeho revíru. Dohoda na cene možná!

23 120 €
Zvolen
960 01
78 x
Stavebný pozemok na predaj, 600 m2, Kráľov Brod, okr. Galant

- [16.5. 2026]
Ak preferujete bývanie v kľudnom prostredí s výbornou dostupnosťou do okolitých miest, máme pre Vás ponuku pozemku v obci Kráľov Brod, okres Galanta. Výmera plochy pozemku je 600 m2, ideálne rozmery 20 x 30 m. Dostupné IS na hranici pozemku: elektrická energia, obecná voda, plyn, kanalizácia, opt ...