Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Reality >

Pozemky

List inzerátov
Zobrazených 1021-1040 inzerátov z 13 418
Cena
Lokalita
Zobrazenie
TTP Vyšný Hrušov (PARCELA E 1174) NOVÁ CENA

TTP Vyšný Hrušov (PARCELA E 1174) NOVÁ CENA

- [18.5. 2026]
Predám parcelu o celkovej rozlohe 18,7441 ha, ktorá sa nachádza v obci Vyšný Hrušov. Parcela je bývalý trvalý trávny porast, zarastený lesnými drevinami vo forme lesa a neviaže sa na neho PSL. Naďalej evidovaný na LV ako Trvalý trávny porast (TTP). Predávam iba svoj podiel o rozlohe 175.283 m ...

123 000 €
Humenné
066 01
28 x
TTP Vyšný Hrušov (PARCELA E 1276) NAJNOVŠIA CENA

TTP Vyšný Hrušov (PARCELA E 1276) NAJNOVŠIA CENA

- [18.5. 2026]
Predám parcelu o celkovej rozlohe 6,6808 ha, ktorá sa nachádza v obci Vyšný Hrušov. Parcela je bývalý trvalý trávny porast, zarastený lesnými drevinami vo forme lesa a neviaže sa na neho PSL. Naďalej evidovaná na LV ako Trvalý trávny porast (TTP). Predávam iba svoj podiel o rozlohe 62.475 m2 ...

44 000 €
Humenné
066 01
31 x
Vymením

Vymením

- [18.5. 2026]
Záhrada v Starej Turej cca 5.5x100 metrov 550m možná výmena za záhradu v kostolnom veteran atď auto od 15 000 ponuku email ďakujem

Dohodou
Nové Mesto n.Váhom
916 01
37 x
Pozemok na predaj Župčany

Pozemok na predaj Župčany

- [18.5. 2026]
Typ: Pozemok pre rodinné domy Ulica: - Obec: Župčany Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti Vám ponúka na predaj investičný pozemok v obci Župčany s veľkorysou výmerou až 1835 m2 /plus podiel na príjazdovej ceste - nespevnenej/ a nachádza sa v peknej a tichej lokalite,& ...

79 000 €
Prešov
080 01
56 x
Pozemok na predaj Nižná Kamenica - Košice okolie

Pozemok na predaj Nižná Kamenica - Košice okolie

- [18.5. 2026]
Typ: Pozemok pre rodinné domy Ulica: - Obec: Nižná Kamenica Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj rovinatý pozemok v obci Nižná Kamenica pri Košiciach. Pozemok o celkovej výmere 500 m2 je určený v územnom pláne obce na IBV, nachádza sa v tichej lokalite, kde ...

47 500 €
Košice-okolie
044 45
86 x
Predám PARCELU E 1284/3 v obci Vyšný Hrušov NOVÁ CENA

Predám PARCELU E 1284/3 v obci Vyšný Hrušov NOVÁ CENA

- [18.5. 2026]
Predám parcelu pri vstupe do obce Vyšný Hrušov, o celkovej rozlohe 266 m2. Vstup z hlavnej cesty. Nachádza sa v intraviláne obce. Možnosť výstavby prístrešku pre autá, garáže alebo prístupovej komunikácie k domom. Predávam iba svoj podiel o veľkosti 249 m2. Zvyšný podiel o veľkosti 17 m ...

2 241 €
Humenné
066 01
36 x
Lesy a TTP Vyšný Hrušov (okolo CINTORÍNA) KONEČNÁ CENA

Lesy a TTP Vyšný Hrušov (okolo CINTORÍNA) KONEČNÁ CENA

- [18.5. 2026]
Predám parcelu o celkovej rozlohe 13,1533 ha, ktorá sa nachádza ihneď pri vstupe do obce Vyšný Hrušov a obkolesuje obecný cintorín. Na jednu časť parcely je vydaný PSL 2021-2030 Zvyšok parcely je zarastený bývalý trvalý trávny porast lesnými drevinami vo forme lesa a neviaže sa na neho PSL. P ...

73 000 €
Humenné
066 01
31 x
Lesy a TTP v obci Vyšný Hrušov (PARCELA E 1153) KONEČNÁ CENA

- [18.5. 2026]
Predám parcelu o celkovej rozlohe 13,9280 ha. Predávam iba svoj podiel o rozlohe 130.246 m2 (13,0246 ha). Zvyšný podiel o rozlohe 9.034 m2 (0,9034 ha) je vo vlastníctve Rímskokatolíckej Cirkvi. Parcela je evidovaná ako les a má schválený PSL 2021 - 2030 Cena: 0,59 EUR/m2

77 500 €
Humenné
066 01
33 x
LESY a TTP Vyšný Hrušov (PARCELA E 1064) KONEČNÁ CENA

LESY a TTP Vyšný Hrušov (PARCELA E 1064) KONEČNÁ CENA

- [18.5. 2026]
Predám parcelu, ktorá pozostáva z Lesnej časti na ktorú je vydaný PSL 2021 - 2030 a TTP časti (zarastená lesnými drevinami vo forme lesa), o celkovej rozlohe parcely 32,37 ha. Predávam iba svoj podiel o rozlohe 302.674 m2 (30,2674 ha). Zvyšný podiel o rozlohe 20.995 m2 (2,0995 ha) je vo vlast ...

180 000 €
Humenné
066 01
34 x
Predám Lesy a TTP v obci Vyšný Hrušov KONEČNÁ CENA

Predám Lesy a TTP v obci Vyšný Hrušov KONEČNÁ CENA

- [18.5. 2026]
Predám Lesy a TTP v obci Vyšný Hrušov. Parcely pozostávajú z Lesnej a TTP časti (zarastená lesnými drevinami vo forme lesa), o celkovej rozlohe parciel 95,26 ha. (viď. všetky vyfarbené parcelky na mape) Predávam iba svoj podiel o rozlohe 890.802 m2 (89,08 ha). (čo tvorí 94% z celkovej rozloh ...

V texte
Humenné
066 01
32 x
Predám Lesy a TTP v obci Kochanovce nad Laborcom NOVÁ CENA

Predám Lesy a TTP v obci Kochanovce nad Laborcom NOVÁ CENA

- [18.5. 2026]
Predám Lesy a TTP v obci Kochanovce nad Laborcom o rozlohe cca 30 ha. (viď. všetky vyfarbené, neprekrížené parcelky na obrázku) Jediný vlastník. Vlastná prístupová cesta. Prístup k EE a Plynu na pozemku. Schválená ťažba PSL 2022-2031 EŠTE NEVYŤAŽENÁ !!! Blízkosť mesta Humenné. Cena: ...

270 500 €
Humenné
066 01
31 x
Stavebný pozemok Imeľ 1600m²

Stavebný pozemok Imeľ 1600m²

- [18.5. 2026]
Predám stavebný pozemok so záhradou celkovo 1600 m². Voda, elektrina, plyn zavedené. Odpad je riešený do žumpy. Na pozemku sú aj 2 studne, garáž, pivnica. Cena dohodou možná.

50 000 €
Komárno
946 52
68 x