Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Reality >

predám troj

List inzerátov
Zobrazených 1-20 inzerátov z 138
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Velky rodinný dom Andice na predaj

Velky rodinný dom Andice na predaj

- TOP - [15.5. 2026]
predám väčší rodinný dom v Andiciach. Dom je trojpodlažný Elektrika je zapojená, obecná voda je pred domom. Žumpa. Popri dome tečie menší potok. Na fotografii predbežný návrh rozdelenia pozemku K domu bude patriť pozemok cca 900 m², rozdelenie sa spraví geometrickým plánom. Prístup je priamo z a ...

179 500 €
Liptovský Mikuláš
031 01
593 x
Predám troj izbový byt v Rožňave Zlatá 6

Predám troj izbový byt v Rožňave Zlatá 6

- TOP - [15.5. 2026]
predám 3-izbový byt v Rožňave – 68 m² Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt na prízemí bytového domu v Rožňave. Byt pozostáva z obývačky spojenej s kuchyňou a chodbou, dvoch samostatných izieb, kúpeľne, a komory priamo v byte. K bytu patria 2 pivnice. Byt má veľmi príjemnú dispozíciu, svetlú ...

112 000 €
Rožňava
048 01
461 x
Priestranný 3-izbový byt 73m2 s balkónom 3m2  pivnicou 18m2

Priestranný 3-izbový byt 73m2 s balkónom 3m2 pivnicou 18m2

- TOP - [15.5. 2026]
predám priestranný 3-izbový byt vo Svite na ulici Štúrova, nachádzajúci sa na 1. poschodí bytového domu Výmera: Byt 73 m² Balkón 3 m2 Veľká murovaná pivnica 18 m2. Dispozícia: obývačka spálňa detská izba kuchyňa kúpeľňa s vaňou samostatné WC chodba Byt prešiel postupnou rekonšt ...

Dohodou
Poprad
059 21
315 x
Chata Stará Turá, časť Súš

Chata Stará Turá, časť Súš

- TOP - [15.5. 2026]
predám murovanú chatu, zastavaná plocha 20 m2, úžitková plocha 60 m2, skolaudovaná so súpisným číslom, zapísaná na katastri. trojpodlažná-kuchyňa, pivnica,prvé podlažie, podkrovie- zateplené, prístrešok so sedením. Elektrika v chate,krb,piecka, suché WC, úžitková voda pri chate, možnosť vykopať vla ...

38 500 €
Nové Mesto n.Váhom
916 01
389 x
Predám slnečný pozemok Dolná Súča

Predám slnečný pozemok Dolná Súča

- TOP - [15.5. 2026]
predám slnečný pozemok mierne svahovitý pod lesom v obci Dolná Súča s výmerou 1485m2 s krásnym výhľadom na Krasín, Inovec... a orientáciu na juh. Prístupová cesta je v hornej časti pozemku. Možnosť naraziť studňu. Pozemok vhodný ako sad, prípade aj na chov včiel, relax a pod.

22 €
Trenčín
911 05
531 x
Odstúpenie prevádzky kaviarne Trnava

Odstúpenie prevádzky kaviarne Trnava

- TOP - [15.5. 2026]
Odstúpenie prevádzky kaviarne Trnava Z osobných dôvodov odstúpim alebo rozpredám zariadenie prevádzky kaviarne nachádzajúcej sa v obchodnom dome Jednota v Trnave na trojičnom námestí. Priestor vo výmere 133 m2, ku ktorému prislúcha terasa o výmere 113 m2. Prevádzka je v rokovaní s vedením OD Jednota ...

111 €
Trnava
917 01
788 x
Predám novostavbu - 4 izbový bungalov - Okružná

Predám novostavbu - 4 izbový bungalov - Okružná

- TOP - [15.5. 2026]
Krásna novostavba (holodom) s možnosťou dokončenia na kľúč podľa vašich požiadaviek. Úžitková plocha: 131 m² + terasa 18 m² Pozemok: 521 m² Kvalitné materiály: Porfix, REHAU trojsklo, podlahové kúrenie, predpríprava na tepelné čerpadlo Priestranná obývačka s kuchyňou a výstupom na terasu + 3 izb ...

235 000 €
Prešov
082 12
388 x
Predám byt vo Vranove nad Topľou.

Predám byt vo Vranove nad Topľou.

- TOP - [15.5. 2026]
Ponúkam na predaj 1,5-izbový byt na sídlisku Juh vo Vranove nad Topľou. Byt s výmerou 34m2 +2x loggia 6m2 + pivnica na prízemí. Byt sa nachádza v zateplenom ,panelovom bytovom dome s výťahom. -poschodie 6 zo 7. -prešiel celkovou rekonštrukciou, takže je ideálny na okamžité bývanie. -nové medené ...

110 900 €
Vranov nad Topľou
093 01
1812 x
3-izbový byt Pukanec

3-izbový byt Pukanec

- [13.5. 2026]
predám troj-izbový byt Pukanec, ulica Záhradná, murovaná kúpeľňa, rekonštrukcia pred 15 rokmi, plávajúce podlahy, zachovalá kuchynská linka, vstavané skrine v spálni, nový nábytok, bez balkóna.

72 000 €
Levice
935 05
92 x
Predám záhradnú chatu Výhodná cena aj dohodou

Predám záhradnú chatu Výhodná cena aj dohodou

- [13.5. 2026]
V bývalej záhradkárskej oblasti Bučina 4 - cesta popri teplárni - smer priehrada Môťová, nad odkaliskom, ponúkam na predaj podpivničenú trojposchodovú chatu s prideleným súpisným číslom. Stavba má betónový základ - pivničné priestory so samostatným prístupom z nádvoria. Zastavaný pôdorys je 4 x 4 m. ...

16 000 €
Zvolen
960 01
62 x
Predám dvojbytovku v obci Mýtna

Predám dvojbytovku v obci Mýtna

- [13.5. 2026]
Na rozhraní okresov Lučenec a Detva ponúkam na predaj bytový dom s dvoma samostatnými bytmi. Nehnuteľnosť je situovaná v strede obce s bezprostredným prístupom k rýchlostnej ceste R2. Atraktivitu zvyšuje rekreačná nádrź Ružiná vo vzdialenosti 7 km, čo otvára moňosti širšieho využitia tejto budovy. O ...

169 000 €
Lučenec
984 01
60 x
Predám trojizbový byt v Michalovciach

Predám trojizbový byt v Michalovciach

- [13.5. 2026]
predám trojizbový byt na Sibírskej ulici č.6 Michalovciach. Veľmi slušná lokalita z ktorej máte velmi blízko do centra mesta .Obchody a školy len na par desiatok metrov . Nedávno zateplena Bytovka a kompletne zateplena strecha. O čistotu v spoločných priestoroch sa stará upratovací servis .. Na jed ...

178 000 €
Michalovce
071 01
76 x
RD

RD

- [13.5. 2026]
predám RD, v tichom lukratívnom prostredí (žiadna premávka) v obci Košťanoch nad Turcom pri Martine. V blízkosti sú lyžiarske strediská, martinské hole, jasenská dolina, valčianska dolina ...Oproti RD cez cestu je park, z ľavej strany tečie potôčik Belianka a zo západnej strany sú záhradkári . Pozem ...

204 500 €
Martin
038 41
147 x
ADOMIS - predáme pekný rodinný dom 6-izbový Košice - Barca 7

- [12.5. 2026]
Hľadáte komfortné bývanie na peknom pozemku s rýchlou dostupnosťou do mesta, aj z mesta? Práve ste ho našli, v exkluzívnom zastúpení vám ponúkame 6-izbový slnečný rodinný dom s peknou a upravenou záhradkou, tichá a kľudná lokalita mimo hlavného dopravného ruchu, (žiadna priemyselná lokalita, ani pol ...

560 000 €
Košice
040 17
127 x
Príjemné bývanie v Pod. Biskupiciach – prerobený 3-izb. byt

Príjemné bývanie v Pod. Biskupiciach – prerobený 3-izb. byt

- TOP - [12.5. 2026]
Aký je rozdiel medzi prerobeným bytom a nehnuteľnosťou v pôvodnom stave? Nielen v cene, ale aj v množstve investovaného času, stresu i nervov. Ušetrite si to a poďte do kúpy nehnuteľnosti s nami, s BpV Construction. Byt v pôvodnom stave kúpime, prerobíme podľa vašich predstáv a po dokončení vám ho p ...

275 900 €
Bratislava
821 06
424 x
ADOMIS - predáme novostavba - bungalov 165m2, Haniska 650m2,

- [12.5. 2026]
Ak hľadáte nový, 4-izbový bungalov na okamžité nasťahovanie, navyše kompletne zariadený, možno máme jeden práve pre vás. Nachádza sa v obci Haniska, len 15 minút od Košíc, exkluzívne len u nás. Výmera pozemku: 628 m2 (tvar trojuholníka) Zastavaná plocha: 223 m2 Úžitková plocha s terasou: 165 m2 Pl ...

385 000 €
Košice-okolie
044 57
108 x
3-izbový byt v centre mesta

3-izbový byt v centre mesta

- [11.5. 2026]
predám trojizbový byt v centre mesta (vedľa Hotela Európa), s prístupom na kľudný vlastný dvor bytového domu. Byt s rozlohou 64 m2 sa nachádza na prvom poschodí zatepleného tehlového bytového domu. Dispozícia: Dve nepriechodné izby (jedna izba má prístup na balkón) Jedna väčšia priechodná ...

123 000 €
Komárno
945 01
452 x
Veľky 3.izbový  byt 80m2 v Radvani

Veľky 3.izbový byt 80m2 v Radvani

- TOP - [11.5. 2026]
Predam veľky 3-izbovy byt v Radvani na skvelej adrese. trojizbový byt Radvanska ulica č.30 . Byt ma loďžiu a pivnicu. Jadro je prerobene. Byt typu učko. Bytovy dom je zatepleny. Poschodie 5. Orientacia bytu Juh a Zapad. Cena za m2 / 2500€. Byt je nezaťaženy hypotekou voľny k predaju. Bezb ...

199 500 €
Banská Bystrica
974 04
563 x
Predám rodinný dom v Nesvadoch

Predám rodinný dom v Nesvadoch

- [11.5. 2026]
REALITNÉ KANCELÁRIE A MAKLÉRI PROSÍM NEVOLAŤ! Preferujem komunikáciu cez správy, prosím nevolať. Ponúkam na predaj zrekonštruovaný 3- izbový rodinný dom v Nesvadoch. Dom pozostáva z 2 obytných izieb, veľkej obývačky spolu s kuchyňou, chodby, technickej miestnosti a kúpeľne s WC. podlahové kúre ...

173 900 €
Komárno
946 51
149 x
Vráble, Lúky, 3i byt, 74 m2, loggia, rekonštrukcia

Vráble, Lúky, 3i byt, 74 m2, loggia, rekonštrukcia

- [11.5. 2026]
predám trojizbový byt v meste Vráble, sídlisko Lúky, štvrté poschodie (zo 4), rekonštruovaný v rozsahu - okná so sieťkami a žalúziami, obklady, dlažba, sanita, plávajúca podlaha, vchodové bezpečnostné dvere, kuchynská linka, rozvody vody. Celková plocha je 74 m2 vrátane pivnice. Dispozícia a vyb ...

139 000 €
Nitra
952 01
114 x

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 Ďalšia

©2026 Bazoš - Inzercia, bazár
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Reality celkom: 65202, za 24 hodín: 5862

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko