Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Reality >

pozemky zobor

List inzerátov
Zobrazených 1-20 inzerátov z 35
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Pozemok Nitra - Zobor ID 408-14-MIG

Pozemok Nitra - Zobor ID 408-14-MIG

- TOP - [17.5. 2026]
Typ: pozemky - bývanie Ulica: Azalková Mestská časť: zobor Obec: Nitra 408-14-MIG Na predaj pozemok v mestskej časti Nitra - zobor. Nachádza sa v spodnej časti Azalkovej ulice. Rozloha pozemku je 875 m2 a má ideálne rozmery 26m x 33m. Pozemok je rovinatý,slnečný a vsadený do príjemného,prírod ...

98 000 €
Nitra
949 01
616 x
Nitra Lužianky RED OAK golf  pozemok 1 000 m2 ID 599-14-MIG

Nitra Lužianky RED OAK golf pozemok 1 000 m2 ID 599-14-MIG

- TOP - [17.5. 2026]
Typ: pozemky - bývanie Ulica: Malinová Obec: Lužianky 599-14-MIG Nitra – Lužianky  -  pozemok – Red OAK golf rezort ... Na predaj pozemok s rozlohou 1 000 m2 na exkluzívnom mieste, pri golfovom rezorte RED OAK Nitra – Lužianky ... Novovybudovaná lokalita v blízkosti ...

250 000 €
Nitra
951 41
583 x
Veľký elegantný rodinný dom v Lužiankach

Veľký elegantný rodinný dom v Lužiankach

- TOP - [17.5. 2026]
Keď si predstavujete svet elegancie a krásy, jemného luxusu a zároveň domácej pohody, máme pre Vás elegantný rodinný dom len pár minút od centra Nitry, v obci Lužianky. Táto oáza pokoja je 2 podlažná, s pristavanou krásnou obytnou terasou, na ktorej sa nachádza veľká kuchyňa, obývačka a aj spací kút ...

499 000 €
Nitra
951 41
1736 x
Exkluzívne 4 izb. vily (198 m2) s najkrajším výhľadom

Exkluzívne 4 izb. vily (198 m2) s najkrajším výhľadom

- [16.5. 2026]
Dlohoočakávaný projekt začína svoju výstavbu luxusných víl, v najkrajšej časti golfového centra RED OAK Lužianky, z ktorej vzniká lukratívna štvrť novostavieb iba 5 minút od Nitry, a 2 minútky od napojenia na hlavné siete diaľníc. Novovybudovaná ulica ponúka nadštandardné bývanie s výnimočným výhľad ...

430 000 €
Nitra
951 41
109 x
Predaj stavebný pozemok Nitra-Zobor 936m2 (206-14-JUFa)

Predaj stavebný pozemok Nitra-Zobor 936m2 (206-14-JUFa)

- [16.5. 2026]
Typ: pozemky - bývanie Obec: Nitra 206-14-JUFa Ponúkame Vám na predaj v lukratívnej časti v Nitre-zobor stavebný mierne svahovitý pozemok v rozlohou 936m2. Je situovaný v kľudnej časti s krásnym výhľadom na zobor i na mesto Nitra. Jeho rozmery sú ideálne : cca 26mx36m. Na pozemku sa nachádza ply ...

289 000 €
Nitra
949 01
55 x
Na predaj veľkorysý stavebný pozemok (1104 m²) – Lužianky

Na predaj veľkorysý stavebný pozemok (1104 m²) – Lužianky

- [15.5. 2026]
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 1104 m² v obci Lužianky, nachádzajúci sa na začiatku obce v novej, pokojnej zástavbe na ulici Závodníková. Pozemok je situovaný v tichej slepej ulici mimo hlavnej cesty, čo zaručuje maximálne súkromie a pokoj. Veľkým benefitom je krásny výhľad ...

1 €
Nitra
951 41
64 x
CREDA | predaj stavebný pozemok, Nitra - Zobor, projekt Šind

- [14.5. 2026]
CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj stavebné pozemky v novom developerskom projekte Šindolka, ktorý patrí medzi najatraktívnejšie v Nitre. Projekt Šindolka je situovaný priamo pod zoborom a pripravenosť projektu je bezkonkurenčná: nové komunikácie, všetky inžinierske siete na pozemku, nákupné c ...

465 000 €
Nitra
949 01
83 x
Pozemok Nitra - ZOBOR 805 m2 ID 446-14-MIG

Pozemok Nitra - ZOBOR 805 m2 ID 446-14-MIG

- [14.5. 2026]
Typ: pozemky - bývanie Ulica: Kláštorská Obec: Nitra 446-14-MIG POZEMOK – NITRA - zobor Na predaj pozemok o rozlohe 805 m2 v mestskej časti Nitra – zobor, Kláštorská ul... Zaujímavé rozmery (viď foto v galérii).Podľa ÚP mesta – bývanie , 2NP.... Žiadaná lokalita, dobrá dostupnosť do centra Nitr ...

175 000 €
Nitra
949 01
66 x
Pozemky Nitra Dražovce " pod Zoborom " ID 528-14-MIG

Pozemky Nitra Dražovce " pod Zoborom " ID 528-14-MIG

- [14.5. 2026]
Typ: Poľnohospodárske a lesné pozemky Ulica: dražovce Obec: Nitra 528-14-MIG Nitra – Dražovce - pod zoborom... Na predaj pozemky pod lesom, slnečné - južná strana... pozemky : A/ 2003 m2 – 55 €/m2 – 110 165,-€ B/ 1 465 m2 – 55,-€/m2 – 80 575,-€ C/ 915 m2 – 55,-€/m2 + murovaná chata - s ...

55 €
Nitra
949 01
69 x
pozemok Nitra ZOBOR ID 577-14-MIG

pozemok Nitra ZOBOR ID 577-14-MIG

- [14.5. 2026]
Typ: pozemky - bývanie Ulica: Narcisová Obec: Nitra 577-14-MIG Nitra zobor - pozemok – Narcisová ul. Na predaj pozemok s rozlohou A/ 416 m2, B/ 600 m2, C/ 845 m2 ... ( + prístupová cesta – podiel) Pozemok, v lukratívnej mestskej časti Nitra – zobor, má ideálne rozmery (viď foto v galérii)... Do ...

104 000 €
Nitra
949 01
61 x
pozemok Nitra ZOBOR ID 578-14-MIG

pozemok Nitra ZOBOR ID 578-14-MIG

- [14.5. 2026]
Typ: pozemky - bývanie Ulica: Narcisová Obec: Nitra 578-14-MIG Nitra zobor - pozemok – Narcisová ul. Na predaj pozemok s rozlohou A/ 416 m2, B/ 600 m2, C/ 845 m2 ... ( + prístupová cesta – podiel) Pozemok, v lukratívnej mestskej časti Nitra – zobor, má ideálne rozmery (viď foto v galérii)... Do ...

149 000 €
Nitra
949 01
52 x
pozemok Nitra ZOBOR ID 579-14-MIG

pozemok Nitra ZOBOR ID 579-14-MIG

- [14.5. 2026]
Typ: pozemky - bývanie Ulica: Narcisová Obec: Nitra 579-14-MIG Nitra zobor - pozemok – Narcisová ul. Na predaj pozemok s rozlohou A/ 416 m2, B/ 600 m2, C/ 845 m2 ... ( + prístupová cesta – podiel) Pozemok, v lukratívnej mestskej časti Nitra – zobor, má ideálne rozmery (viď foto v galérii)... Do ...