Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Reality >

nice apartment

List inzerátov
Zobrazených 1-11 inzerátov z 11
Cena
Lokalita
Zobrazenie
1,5 izbovy byt s logiou na Kuzmanyho ul

1,5 izbovy byt s logiou na Kuzmanyho ul

- TOP - [15.5. 2026]
Prenajom 1,5 izb byt s logiou kuzmanyho Dám do dlhodobého prenájmu veľmi pekný slnečný 1,5 izb. byt 40 m2, blízko centra na Kuzmanyho ul. v mestskej časti Košice – Staré mesto. Byt je po rekonštrukcii ,s veľkou logiou , kompletne zariadený vrátane spotrebičov . Mesačný nájom je 670 EUR mesačne ...

670 €
Košice
040 01
477 x
prenajom 4 izb.novostavby s terasou a parkovanim v Herberii

prenajom 4 izb.novostavby s terasou a parkovanim v Herberii

- TOP - [15.5. 2026]
Prenajom - Novostavba 4 izb byt s veľkou terasou a 2 x park.miestom Žižková ul. Dám do dlhodobého prenájmu veľmi pekný slnečný 4 izb. byt 130 m2 + veľka terasa, 2x WC , 2 x Kupelňa blízko centra na Žižkovej ul. v mestskej časti Košice - juh. Byt sa nachádza v bytovom komplexe HERBERIA a je ko ...

1 500 €
Košice
040 01
3156 x
✨ Cozy apartment available in the heart of Košice

✨ Cozy apartment available in the heart of Košice

- [12.5. 2026]
Available now! 📍 City center – near Hlavná 🛏 1.5-room apartment with balcony ☀ Bright, fully furnished & comfortable Perfect location for enjoying cafés, restaurants, and city life. 📩 Comment or send a message for details.

Zadarmo
Košice
040 01
313 x
Apartment for Rent – Urbánkova Street, Košice

Apartment for Rent – Urbánkova Street, Košice

- TOP - [10.5. 2026]
Typ: 2-izbový byt Ulica: Urbánkova Obec: Košice-Sever Proximityreal offers for rent a beautifully renovated big 2-room apartment with a total area of 92 m², featuring two balconies,garden  located near the city center. Very nice and calm locality.  The apartment consists of two livin ...

790 €
Košice
040 01
2651 x
Lacnejšie ako u developera 2 izbový byt v projekte WatsoNova

- TOP - [10.5. 2026]
Typ: 2-izbový byt Ulica: Watsonova Obec: Košice-Sever Spoločnosť PROXIMITYREAL vám ponúka na postúpenie zmluvu na priestranný 2-izbový byt v modernom projekte WatsoNova, ktorý patrí medzi najzaujímavejšie novostavby v Košiciach. Ide o odstúpenie zmluvy, pri ktorom sa uhrádza 20 % z ceny bytu, ...

257 900 €
Košice
040 01
612 x
1.5 bedroom apartment for rent - city center -Košice

1.5 bedroom apartment for rent - city center -Košice

- [8.5. 2026]
42m2 Next to Hlavná, Kosice Aupark is 2 minutes by walk! With balcony. Beautiful furniture. NEW! Call Available in June! ✨

Dohodou
Košice
040 01
482 x
Chorvatsko,Istra, Buje -Polovičný duplex

Chorvatsko,Istra, Buje -Polovičný duplex

- [7.5. 2026]
Predam polovicu duplex domu v Chorvatsku. Dom na kľúč - momentalne vo faze stavby. Plan ukonončenia stavby jesen 2026. Lokalita Istia, Kaštel *do 10 km od mesta Umag, do 7 km od mora, do 1 km od hranice Slovinska. Bruto plochy jednej polovice: 135 m2 a Netto plochy 114 m2 Na prizemi je kuchyna, ...

340 000 €
Zahraničie
123 45
100 x
Large room

Large room

- [26.4. 2026]
📢 Large Room for Rent in Bratislava – Available from May 1 A very spacious room is available for rent in Tichá Street, starting from May 1st. 👥 Suitable for 2 people 💶 Price: • 450€ rent • 100€ utilities ➡️ Total: 550€ 💰 Deposit: 450€ 🏡 apartment features: • 2 bathrooms • 2 t ...

550 €
Bratislava
811 02
281 x
NICE APARTMENT WITH BIG BALKONY CENTER KOŠICE

NICE APARTMENT WITH BIG BALKONY CENTER KOŠICE

- [13.4. 2026]
AVAILEBLE FROM 01.06.2026. This flat just for POLAID PERSON THE BEST GIRL!!!! AVAILABLE FROM 1.06.2026! Thanks for understanding!!! WE OFFERING TO RENT BIG and VERY nice FLAT 42m2+ BIG BALKONY 6m2 VERY CLOUSE CENTER KOSHICE AT OLD TOWN HAIL on Kuzmányho . Flat for one RESPONSEBLE PERSON! This i ...

620 €
Košice
040 01
1896 x
NÁJOM: Zariadený 3-izbový byt, min. 80 m2, parkovanie, BA

NÁJOM: Zariadený 3-izbový byt, min. 80 m2, parkovanie, BA

- [23.3. 2026]
🌱💐🌱 Za účelom nájmu hľadám pekný, moderne zariadený 3-izbový byt, min. 80 m2 s, parkovacím miestom v Bratislave - Staré mesto. Konečná cena do 800 EUR/mesiac.🌱💐🌱 Výlučne od majiteľa. 🌱💐🌱 I am looking for a nice, modernly furnished 3-room apartment to rent, min. 80 m2, with a parking place in B ...

800 €
Bratislava
831 04
1298 x
NICE APARTMENT WITH BIG BALKONY CENTER KOŠICE

NICE APARTMENT WITH BIG BALKONY CENTER KOŠICE

- [16.3. 2026]
AVAILEBLE FROM 01.05.2026!!! This flat just for ONE POLAID PERSON!!!!THE BEST GIRL. Thanks for understanding!!! WE OFFERING TO RENT BIG and VERY nice FLAT 42m2+ BIG BALKONY 6m2 VERY CLOUSE CENTER KOSHICE AT OLD TOWN HAIL on Kuzmányho . Flat for one RESPONSEBLE PERSON! This is an IDEAL FLAT FOR ...