Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Reality >

garsonka zilina

List inzerátov
Zobrazených 1-13 inzerátov z 13
Cena
Lokalita
Zobrazenie
REZERVOVANÁ - Prenájom väčšej prerobenej garsónky

REZERVOVANÁ - Prenájom väčšej prerobenej garsónky

- TOP - [24.5. 2026]
Prenajmem väčšiu, čerstvo prerobenú garsónku na Vlčincoch v Žiline, ulica Rosinská 30B, bytový komplex Kastor. Byt má väčšiu výmeru, cca 26 m², a nachádza sa na 2. poschodí. Pred bytovkou je bezproblémové a bezplatné parkovanie. Garsónka je plne zariadená a pripravená na bývanie. K dispozícii je: ...

480 €
Žilina
010 08
492 x
Útulná garsónka v centre mesta-štartovací byt alebo …

Útulná garsónka v centre mesta-štartovací byt alebo …

- TOP - [21.5. 2026]
Útulná garsónka v centre mesta-štartovací byt alebo investícia Popis: Predáme! Directreal ponúka exkluzívne na predaj útulnú garsónku-Ideálna voľba ako štartovací byt alebo investícia na prenájom. Byt sa nachádza v tichej časti centra Žiliny, ktorá prešla čiast. rekonštrukciou a po predaji je ihne ...

115 000 €
Žilina
010 01
633 x
Predaj garsónka na Vlčincoch, Žilina, 21m2

Predaj garsónka na Vlčincoch, Žilina, 21m2

- [17.5. 2026]
Typ: Garsónka Ulica: Pittsburgská Mestská časť: Vlčince Obec: Žilina 208-115-PEMO Ponúkame na predaj garsónku na sídlisku Vlčince v Žiline na Pittsburgskej ulici. Jedná sa o zrekonštruovanú garsónku o veľkosti 21m2, ktorá je kompletne zariadená nábytkom ako aj eletrickými spotr ...

109 900 €
Žilina
010 01
219 x
Garsónka v absolútnom centre mesta

Garsónka v absolútnom centre mesta

- [15.5. 2026]
Ponúkame na predaj útulnú garsónku situovanú priamo v centre mesta Žilina. Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálnu voľbu pre záujemcov o mestské bývanie s maximálnou dostupnosťou, ako aj pre tých, ktorí hľadajú stabilnú investičnú príležitosť s potenciálom okamžitého výnosu. Byt prešiel rekonštrukc ...

88 000 €
Žilina
010 01
435 x
Na prenájom, garsónka, Lietavská Lúčka, Žilina

Na prenájom, garsónka, Lietavská Lúčka, Žilina

- [11.5. 2026]
Typ: Garsónka Ulica: Cementárenská Obec: Lietavská Lúčka ELISS REAL Vám ponúka na prenájom útulný, kompletne zariadený byt v tichej lokalite obce Lietavská Lúčka, len na skok od Žiliny. Garsónka s výmerou 38 m² je pripravená na okamžité nasťahovanie a poskytuje maximálny komfort. Vybavenie: ...

450 €
Žilina
013 11
452 x
Garsónka na prenájom Žilina

Garsónka na prenájom Žilina

- [10.5. 2026]
Dám do prenájmu peknú garsónku v centre mesta Žiliny, 27 m2.( pešia zóna) Garsónka je určená pre jednu osobu a je bez parkovacieho miesta. V cene 450€ je zahrnuté všetko,vrátane internetu a UPC.

450 €
Žilina
010 01
4382 x
IBA U NÁS Na prenájom garsónka Žilina - Zelené Vlčince

IBA U NÁS Na prenájom garsónka Žilina - Zelené Vlčince

- [5.5. 2026]
Typ: Garsónka Ulica: Pražská Mestská časť: Vlčince Obec: Žilina Vianema ponúka na prenájom kompletne zariadenú garsónku v meste Žilina - Zelené Vlčince. TOP PONUKA - Garsónka 29 m²  Žilina – Zelené Vlčince  „NASŤAHUJTE SA DNES,  ŽIADNE STAROSTI“ 📍 EXKLUZÍVNA LOKALITA Žilina – Z ...

560 €
Žilina
010 01
428 x
Garsónka v centre mesta Žilina

Garsónka v centre mesta Žilina

- [22.4. 2026]

450 €
Žilina
010 01
9350 x
Zháňam 1 izbový byt  chatu ihneď hotovosť

Zháňam 1 izbový byt chatu ihneď hotovosť

- [15.4. 2026]
Garsónka 1 izbovy 2 izbovy chata platba ihneď hrubypalo8@gmail.com 0918902679 alebo sms ozvem sa Kysucké Nové Mesto Žilina dunajou

Dohodou
Kysucké Nové Mesto
024 01
349 x
Garsónka Hliny Vl

Garsónka Hliny Vl

- [14.4. 2026]
Typ: Garsónka Ulica: Bajzova Mestská časť: Hliny Obec: Žilina Ponúkame na prenájom  garsónku v peknom prostredí na vyvýšenom prízemí o výmere 24m2. Garsónka prešla kompletnou rekonštrukciou a je vybavená  spotrebičmi, zariadenie je nasledovné - vstavaná skriňa so zrkadlom po celej dĺ ...

460 €
Žilina
010 01
650 x
Štýlové bývanie v centre Žiliny– parkovanie, garsónka 29 m²

Štýlové bývanie v centre Žiliny– parkovanie, garsónka 29 m²

- [13.4. 2026]
Typ: Garsónka Ulica: Vojtecha Spanyola Obec: Žilina Ponúkam na prenájom garsónku v novostavbe v centre Žiliny rovno oproti Auparku. Garsónka - 29 m²   550 €/mes. + 150 €/mes. energie 22,41 €/m²/mes. Popis nehnuteľnosti Hľadáte bývanie alebo reprezentatívny pri ...

650 €
Žilina
010 01
6599 x
Prenájom garsónky – Žilina, Hliny VI

Prenájom garsónky – Žilina, Hliny VI

- [12.4. 2026]
Ponúkam na prenájom garsónku o výmere 23 m² nachádzajúcu sa na 1. poschodí v obľúbenej lokalite Hliny VI v Žiline. Byt je zariadený a po čiastočnej rekonštrukcii. K dispozícii je špajza, pivnica a spoločná miestnosť. Veľkou výhodou je výborná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dos ...

460 €
Žilina
010 01
540 x
Slnečná zrekonštruovaná garsónka - Hliny 6 - REZERVOVANÉ

Slnečná zrekonštruovaná garsónka - Hliny 6 - REZERVOVANÉ

- [27.3. 2026]
Typ: Garsónka Ulica: Hliny 6 Mestská časť: Hliny Obec: Žilina REZERVOVANÉ. Ponúkame iba u nás na predaj slnečný byt - peknú svetlú zrekonštruovanú garsónku, Hliny VI o výmere 24 m2. Dobré poschodie. Výborná lokalita. Byt je zrekonštruovaný - murované jadro, plastové okno, nová podlah ...

120 000 €
Žilina
010 01
928 x

©2026 Bazoš - Inzercia, bazár
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Reality celkom: 64395, za 24 hodín: 4429

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko