Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Reality >

exkluzivne predaj

List inzerátov
Zobrazených 1-20 inzerátov z 5 491
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Luxusný 3i byt v prírode, Podolské kopanice, lodžia, bazén

Luxusný 3i byt v prírode, Podolské kopanice, lodžia, bazén

- TOP - [18.5. 2026]
*** TICHÁ A KRÁSNA LOKALITA PLNÁ PRÍRODY, ŠTÝLOVÁ REKONŠTRUKCIA, VLASTNÉ KÚRENIE, NÍZKE NÁKLADY NA BÝVANIE, KRBOVÉ KACHLE, KLIMATIZÁCIA, MUROVANÝ ŠATNÍK, LODŽIA, 4x PIVNICA, 2x VLASTNÉ PARKOVANIE, ZÁHRADA, BAZÉN, ALTÁNOK *** EXKLUZÍVNE v predaji iba v LEGEND luxusný 3+1i byt v obci Podolie časť P ...

147 500 €
Nové Mesto n.Váhom
916 22
957 x
KVP- Čordáková, priestranný 70 m2 + loggia, po rekonštrukcii

- TOP - [18.5. 2026]
ZARA REALITY v zastúpení Ing. Rastislav Leško, ponúka EXKLUZÍVNE na predaj tento: Moderný, farebne zladený 3 izbový byt ul. Čordáková, Košice - KVP Budúca PRIDANÁ HODNOTA tohto bývania, je plánovaná realizácia obnovy vnútrobloku medzi ulicami Čordákova a Klimkovičova, s novým parkom pre šport ...

225 000 €
Košice
040 11
736 x
POSLEDNÝ voľný pozemok na Šalviovej: Malá Ida - Panský les,

POSLEDNÝ voľný pozemok na Šalviovej: Malá Ida - Panský les,

- TOP - [18.5. 2026]
Stavebný pozemok na predaj, Malá Ida - Panský les, Šalviová ul. 587m2, všetky IS, asfaltová cesta. Posledný voľný pozemok v lokalite. Maximálne súkromie. Pozemok Malá Ida Panský les, lukratívna parcela pri Košiciach, inžinierske siete, výstavba rodinného domu, investičný pozemok, Impulz Real, Luc ...

199 990 €
Košice-okolie
044 20
5109 x
Moderný 2 izbový tehlový byt, 63m2, Jilemnického, Košice

Moderný 2 izbový tehlový byt, 63m2, Jilemnického, Košice

- TOP - [18.5. 2026]
Zrekonštruovaný 2 izbový byt na Jilemnického ulici v Košiciach. Kompletné zateplenie, klíma, vstavané spotrebiče. Spoločnosť Impulz Real, s.r.o. a Lucia Talianová ponúkajú exkluzívne na predaj 2 izbový byt na Jilemnického ulici v Košiciach. Ponúkame príjemný, kompletne zrekonštruovaný byt, ktorý ...

239 990 €
Košice
040 01
1686 x
4izb. byt po novej rekonštrukcii, Krakovská, Košice - Železn

- TOP - [18.5. 2026]
4 izbový byt na predaj, Košice - Železníky, Krakovská ul. Kompletná nová rekonštrukcia, 72m2, loggia, 3 nepriechodné spálne. Moderné bývanie bez investícií. Panelový byt po rekonštrukcii, nová elektroinštalácia, kuchyňa so spotrebičmi, vstavané skrine. Realitná kancelária Impulz Real, Lucia Taliano ...

267 000 €
Košice
040 01
1931 x
Chata Košice, Horný Bankov,

Chata Košice, Horný Bankov,

- TOP - [18.5. 2026]
Na predaj: Príjemná chata na Hornom Bankove, v Košiciach Mgr. Jaroslav Ičo Diamond Reality Vám ponúka na predaj chatu na slnečnom pozemku exkluzívne a vyhľadávanú lokalitu v mestskej časti Horný Bankov v Košiciach. Táto lokalita je známa svojou malebnou prírodou, turistickými a cyklistickými trasa ...

69 900 €
Košice
040 01
3295 x
Menšia chalupa Búč, pekný pozemok 300 m2, elektrina, plyn

Menšia chalupa Búč, pekný pozemok 300 m2, elektrina, plyn

- TOP - [18.5. 2026]
*** VÝBORNÁ INVESTÍCIA, PEKNÁ LOKALITA A PROSTREDIE, SLNEČNÝ, JAZERO *** EXKLUZÍVNE v predaji iba v LEGEND rodinný dom v obľúbenej obci Búč vzdialenej iba 23 km od najväčšieho termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove, 40 km od Nových Zámkov, 30 km od Komárna a 17 km od Wellnes centra a kúpaliska Pod ...

22 000 €
Komárno
946 35
2803 x
PREDÁM 1 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU BEZPROSTREDNE PRI CENTRE MESTA

- TOP - [18.5. 2026]
Na predaj 1 izbový investičný byt s loggiou v exkluzívnej rezidencii " Atrium Living ", v srdci mesta a pár minút chôdze od historického centra, vysoké 1. poschodie, 34,3 m2 byt + 2,5 m2 loggia. Byt sa nachádza v 5r. novostavbe a je kompletne zariadený vrátane všetkých spotrebičov a vybavenia, pr ...

199 990 €
Košice
040 01
1186 x
|REZERVOVANÉ|Dvojizbový byt v meste Dunajská Streda

|REZERVOVANÉ|Dvojizbový byt v meste Dunajská Streda

- TOP - [18.5. 2026]
NOVÁ PONUKA! |REZERVOVANÉ| Útulný dvojizbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite v meste Dunajská Streda na predaj! Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a priestranný dvojizbový byt o výmere 56 m², ktorý sa nachádza na 6. poschodí bytového domu s výťahom. ...

120 000 €
Dunajská Streda
929 01
125 x
ZNIŽENÁ CENA | 1-izbový byt v Slnečniciach s nízkymi nákladm

- TOP - [18.5. 2026]
Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 1-izbový byt s balkónom v obľúbenom projekte Slnečnice-Viladomy v Bratislave. Predstavte si bývanie v novostavbe, kde Vás každý deň privíta príjemná atmosféra, moderný priestor a upravené okolie plné zelene, športových možností a ...

165 000 €
Bratislava
851 10
209 x
MALÁ IDA - 5- izbový RD o výmere až 295 m2, pozemok 853 m2

MALÁ IDA - 5- izbový RD o výmere až 295 m2, pozemok 853 m2

- TOP - [18.5. 2026]
Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám exkluzívne ponúka na predaj murovanú novostavbu veľkometrážneho 5-izbového rodinného domu s dvojgarážou v novej rezidenčnej lokalite Malá Ida pri golfovom ihrisku na ulici Pažitná s dostupnosťou do Košíc cca 10min. Líščie údolie je lokalita s asfaltovými cesta ...

V texte
Košice
040 01
3513 x
Na predaj pozemok o rozlohe 292000 m2 s poľovníckou chatou

Na predaj pozemok o rozlohe 292000 m2 s poľovníckou chatou

- TOP - [18.5. 2026]
Ponúkam exkluzívne na predaj v malebnom prostredí samoty pri meste Šurany, rozsiahle pozemky o rozlohe cca 292 000 m2, čo je 29,2 ha, ktoré sa predávajú ako poľnohospodárske pozemky. Prístup na pozemky je od cesty, Šurany - smer Palárikovo. Od hlavnej cesty vedie k pozemkom asfaltová cesta cca 0,7 ...

Dohodou
Nové Zámky
942 01
239 x
Príjemný 3i byt so zasklennou loggiou Hemerkova, Košice

Príjemný 3i byt so zasklennou loggiou Hemerkova, Košice

- TOP - [18.5. 2026]
Exkluzívne na predaj príjemný 3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – Hemerkova ulica, Košice - KVP Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 3-izbový byt o výmere 65 m² nachádzajúci sa na ideálnom 3. poschodí v bytovom dome po kompletnej rekonštrukcii s novým moderným výťahom. Byt prešiel ...

209 500 €
Košice
040 11
1074 x
SEČOVCE - ROVINATÝ STAVEBNÝ POZEMOK 1417 PRIAMO V OBCI IS PR

- TOP - [18.5. 2026]
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci - Sečovce, na Gorkého ulici. Plocha: pozemku 1417m2. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché ...

25 000 €
Trebišov
078 01
1485 x
Predaj 5-izbového rodinného domu v Komárne – časť Bene, po r

- TOP - [18.5. 2026]
🏡 EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V TICHEJ ULICI Ponúkame na predaj útulný 4-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou cca 100 m², ideálny pre rodinu, ktorá hľadá pokojné bývanie s príjemnou atmosférou. 🌿 Pozemok a exteriér: 6 árová záhrada automatická závlaha príjemné sedenie na teras ...

209 990 €
Komárno
945 01
684 x
Pozemok pre RD Ploské, cena vrátane IS (aj kanal.) a cesty,

Pozemok pre RD Ploské, cena vrátane IS (aj kanal.) a cesty,

- TOP - [18.5. 2026]
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj posledné 2 stavebné pozemky (č. 6 a 11) o rozlohe 398 m2 a 511 m2 v novej lokalite – IBV Nové Ploské, určené na výstavbu rodinného domu. Cena 160 Eur/m2. * Cena je vrátane IS a cesty! Pozemok 398m2 - cena 63.680 Eur. Pozemok 511m2 - cena 81.760 Eur. * Na p ...

63 680 €
Košice-okolie
044 44
309 x
Murovaná chata Kolárovo, pozemok 399m2, kuchyňa, kúpeľňa WC

Murovaná chata Kolárovo, pozemok 399m2, kuchyňa, kúpeľňa WC

- TOP - [18.5. 2026]
*** KRÁSNA OKRAJOVÁ ZÁHRADA, SLUŠNÉ SÚKROMIE, NEĎALEKO RYBNÍK, VÁH, CYKLOTRASA *** *** 3D virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti a všetky fotografie nájdete na našom webe LEGEND.SK *** EXKLUZÍVNE v predaji iba v LEGEND chata so záhradou v obci Kolárovo - obľúbená chatová oblasť Čergov - vzdialená ...

39 990 €
Komárno
946 03
5069 x
FINREA│EXKLUZÍVNE Jedinečný pozemok na Malom Bysterci

FINREA│EXKLUZÍVNE Jedinečný pozemok na Malom Bysterci

- TOP - [18.5. 2026]
Hľadáte miesto pre svoj domov, kde budete mať slnko po celý deň a mesto ako na dlani? Ponúkame na predaj pozemok v najžiadanejšej časti Dolného Kubína – na Malom Bysterci. Pozemok je o výmere 1174m2, čo je výborná výmera či už na investičný zámer alebo bývanie. Nachádza sa priamo v meste, v zastava ...

Dohodou
Dolný Kubín
026 01
603 x
Exkluzívne - Rodinný dom na predaj Dražkovce

Exkluzívne - Rodinný dom na predaj Dražkovce

- TOP - [18.5. 2026]
Vo výhradnom zastúpení klientov Vám realitná kancelária ForYou Reality ponúka na predaj útulný a veľkorysý rodinný dom v Dražkovciach, len 5 minút od mesta Martin postavený na pozemku o rozlohe 876 m2. Rodinný dom pozostáva z dvoch nadzemných podlaží, medziposchodia a jedného podzemného podlažia. Ro ...