Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Reality >

Veľký Krtíš - Dačov Lom

List inzerátov
Zobrazených 1-20 inzerátov z 23
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Na predaj rodinný dom v obci Senohrad za výbornú cenu

Na predaj rodinný dom v obci Senohrad za výbornú cenu

- TOP - [13.5. 2026]
Realitná kancelária DOMY BYTY POZEMKY s. r. o. ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Senohrad. Pokiaľ hľadáte ihneď obytnú nehnuteľnosť, ktorej rekonštrukciu si môžete dokončiť podľa vlastných predstáv, umiestnenú v peknej, tichej lokalite (oproti ...

58 500 €
Krupina
962 43
76 x
BOSEN | Kompletne zrekonštruovaná Rodinná farma s pozemkom 9

- [13.5. 2026]
Typ: Farmárska usadlosť Ulica: Litava 220 Obec: Litava Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinnú farmu s veľkým pozemkom, hospodárskou budovou a podzemnou pivnicou v tichej lokalite pri obci Litava. DOM: Jedná sa o kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v roku 2024  ...

218 000 €
Krupina
962 44
54 x
Pozemok s riunami domu v peknom prostredí polosamoty

Pozemok s riunami domu v peknom prostredí polosamoty

- [13.5. 2026]
Rovinatý pozemok v príjemnom prostredí polosamoty lazov pri Litave. Vedie k nemu asfaltová a spevnená cesta. Celková výmera pozemku činí 6076 m2. Na pozemku sa nachádzajú pozostatky rodinného domu so súpisným číslom. Výmera zastavanej plochy je 691 m2, výmera ostatnej plochy evidovanej na LV ako ...

45 000 €
Krupina
962 44
19 x
Rodinný dom so záhradou 1 051 m² – Senohrad (začiatok obce)

Rodinný dom so záhradou 1 051 m² – Senohrad (začiatok obce)

- TOP - [10.5. 2026]
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Senohrad (okres Krupina), situovaný na začiatku obce s výbornou dostupnosťou. Nehnuteľnosť je vhodná pre tých, ktorí si chcú bývanie upraviť presne podľa vlastných predstáv. Základné informácie: Zastavaná plocha: cca 200 m² Pozemok / záhrada: 1 051 m² ...

75 000 €
Krupina
962 43
591 x
REZERVOVANÉ - Rodinný dom vo veľmi peknom prostredí

REZERVOVANÉ - Rodinný dom vo veľmi peknom prostredí

- [9.5. 2026]
Realitná kancelária DOMY BYTY POZEMKY s. r. o. ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Senohrad. Pokiaľ hľadáte ihneď obytnú nehnuteľnosť, ktorej rekonštrukciu si môžete dokončiť podľa vlastných predstáv, umiestnenú vo veľmi peknej, tichej lokalite, ...

V texte
Krupina
962 43
178 x
VÝRAZNE znížená cenaHospodárska usadlosť  na samote so  1

VÝRAZNE znížená cenaHospodárska usadlosť na samote so 1

- [8.5. 2026]
Hospodárska usadlosť s o 16 hektármi pozemku nájdete v juhovýchodnej časti Krupinskej planiny. Vo výhradnom vlastníctve majiteľa je 6,52 ha ( vo veľkej väčšine v okolí stavieb), v polovičnom vlastníctve ( druhú polovicu spravuje Slovenský pozemkový fond) je 1,67 ha, vo väčšinovom vlastníctve je 5 ...

215 000 €
Krupina
962 44
186 x
Predám 10ha pôdy v celku v obci Dačov Lom (okr. Veľký Krtíš)

- [6.5. 2026]
Hľadáte kus zeme, kde by ste mohli zasadiť zemiaky, chovať ovečky alebo si len tak oddychnuť s výhľadom na prírodu? Ponúkame vám 100.000 metrov štvorcovich krásnej pôdy v obci Dačov Lom – všetko v jednom kuse, bez nájomnej zmluvy, pripravené rovno pre nového gazdu či gazdinú! Na pozemku sa už ...

65 000 €
Veľký Krtíš
991 35
94 x
Predám usadlosť na polosamote

Predám usadlosť na polosamote

- [4.5. 2026]
Predám usadlosť o výmere 10 ha, ktorá sa nachádza na polosamote v k. ú. obce Sucháň, okres Veľký Krtíš. Pozemky tvoria celok,nie sú zaťažené nájomnou zmluvou, nachádza sa na nich dom a letná kuchyňa, stavby vyžadujú kompletnú rekonštrukciu. Prístup je po súkromnej spevnenej ceste, prípojka elektri ...

195 000 €
Veľký Krtíš
991 35
170 x
Predám  usadlosť na polosamote

Predám usadlosť na polosamote

- [4.5. 2026]
Ponúkam na predaj poľnohospodársku usadlosť s ucelenými pozemkami v k. ú. Sucháň o celkovej výmere 215 287 m2. Pozemky na LV sú vedené ako orná pôda a TTP, sú prevažne rovinaté, nie sú zaťažené nájomnou zmluvou. Súčasťou usadlosti sú stavby- dva rodinné domy a jedna hospodárska budova, k ...

515 000 €
Veľký Krtíš
991 35
174 x
Ponúkam na predaj podiely na poľnohospodárskych pozemkoch

Ponúkam na predaj podiely na poľnohospodárskych pozemkoch

- [1.5. 2026]
Ponúkam na predaj podiely rôznej veľkosti na poľnohospodárskych pozemkoch v k. ú. Sucháň. Pozemky netvoria celok. Celková výmera podielov je 12 01, 67 m2, navrhovaná cena je 0,33 €/m2.

V texte
Veľký Krtíš
991 35
79 x
Predám dva domy  s pekným pozemkom

Predám dva domy s pekným pozemkom

- [1.5. 2026]
Ponúkam na predaj dva rodinné domy, ktoré sa nachádzajú na spoločnom dvore v k. ú. Dolný Dačov Lom. Prvý dom bol postavený okolo r. 1965, stavebný materiál kameň + tehla, je nezateplený, čiastočne podpivničený ( 3 miestnosti), strecha je sedlová, pokrytá plechovou krytinou, ktorá bola menená v r. ...

65 000 €
Veľký Krtíš
991 35
330 x
NOVÁ CENA  Rozsiahla vidiecka usadlosť s 9,5 hektármi  na

NOVÁ CENA Rozsiahla vidiecka usadlosť s 9,5 hektármi na

- [27.4. 2026]
Výnimočnú príležitosť pre tých, ktorí snívajú o vlastnom ranči, gazdovstve či agroturistike. Jedinečná nehnuteľnosť na polosamote s rozsiahlym pozemkom 95 718 m², oploteným agátovými stĺpmi a obklopeným 3700 kríkmi, ktoré zaručujú súkromie aj prírodnú atmosféru. Pozemok má ideálnu južnú orien ...

249 000 €
Krupina
962 43
250 x
Pôda

Pôda

- [20.4. 2026]
Ponukame na predaj pozemky v katastry Litava okres Krupina...jedna sa o ornú pôdu, travnaty porast,pasienky a sadky...rozloha cca 10000m2...bližšie info na telefónnom čísle....0911929793

50 000 €
Krupina
962 44
157 x
Na predaj priestory na podnikanie / rodinný dom pri Krupine

Na predaj priestory na podnikanie / rodinný dom pri Krupine

- TOP - [11.4. 2026]
Realitná kancelária DOMY BYTY POZEMKY s. r. o. ponúka exkluzívne na predaj objekt na podnikanie / rodinný dom v obci Litava. Predmetom predaja je stavba zapísaná ako prevádzková budova dlhodobo využívaná na podnikanie, ktorú možno po zmene účelu využívania stavby využívať aj ako rodinný dom. Prie ...

63 500 €
Krupina
962 44
1438 x
Chalupa s letnou kuchyňou v obci Litava

Chalupa s letnou kuchyňou v obci Litava

- [11.4. 2026]
V srdci nádhernej obce Litava, je na predaj gazdovský dom s letnou kuchyňou. Predná časť gazdovského domu bola donedávna obývaná. Pozostáva zo 4 miestností, kúpeľne s wc a kotolne. Ďalej sú tam 2 komory, ktoré majú samostatný vchod z dvora. Pred vchodom je veľká terasa. Zadná časť domu, ktorá je ...

70 000 €
Krupina
962 44
349 x
Poľnohospodárske pozemky na predaj

Poľnohospodárske pozemky na predaj

- [8.4. 2026]
Ponúkam na predaj poľnohospodárske pozemky v podiele 1/1, o celkovej výmere 137 051 m2, ktoré sa nachádzajú v k. ú. Dolný Dačov Lom. Pozemky netvoria celok, na LV sú evidované prevažne ako orná pôda a trvalý trávny porast, štyri parcely sú evidované ako lesný pozemok. Cena 0,53 €/m2.

72 637 €
Veľký Krtíš
991 35
161 x
Nebytové priestory v obci Litava

Nebytové priestory v obci Litava

- [7.4. 2026]
Ponúkame na prenájom nebytové priestory bývalého pohostinstva v obci Litava. Nebytové priestory sa nachádzajú vedľa predajne potravín COOP Jednota v budove so súpisným číslom 95 na pozemku parc. reg. „C“ s číslom 384, k.ú. Litava na LV č. 410. Nebytové priestory v tomto objekte pozostávajú z prevádz ...

Dohodou
Krupina
962 44
209 x
Litava – 16.405 m2 ORNÁ PÔDA a LES v pozemkových úpravách

Litava – 16.405 m2 ORNÁ PÔDA a LES v pozemkových úpravách

- [30.3. 2026]
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V KATASTRÁLNOM ÚZEMÍ LITAVA! – pozemky v prebiehajúcej komasácii začatej v roku 2022 vhodné pre poľnohospodárov aj investorov! Predpokladané ukončenie sceľovania pozemkov – rok 2029. Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely na ornej pôde, trva ...

10 750 €
Krupina
962 44
239 x
BOSEN |  Pozemok na agroturistiku, rekreáciu, včelárstvo.

BOSEN | Pozemok na agroturistiku, rekreáciu, včelárstvo.

- [23.3. 2026]
Typ: Lúky a pasienky Obec: Senohrad Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný pozemok s rozlohou 26 432 m² v malebnom prostredí obce Senohrad. Tento pozemok síce nie je stavebný, no práve to z neho robí ideálnu voľbu pre všetkých, ktorí túžia po slobode, pokoji a nekon ...