Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Reality > Predaj > Ostatné > Inzerát č. 84894814


Rozostavaná priemyselná hala v Považanoch

- [17.4. 2018]

Rozostavaná priemyselná hala v Považanoch - 1

Rozostavaná priemyselná hala v Považanoch - 1
Rozostavaná priemyselná hala v Považanoch - 2
Rozostavaná priemyselná hala v Považanoch - 3
Rozostavaná priemyselná hala v Považanoch - 4
Rozostavaná priemyselná hala v Považanoch - 5

Rozostavaná priemyselná hala v Považanoch - 6
Rozostavaná priemyselná hala v Považanoch - 7
Rozostavaná priemyselná hala v Považanoch - 8
Rozostavaná priemyselná hala v Považanoch - 9
Rozostavaná priemyselná hala v Považanoch - 10
Ponúkame na predaj rozostavanú priemyselnú halu v Považanoch. Ide o oceľovú konštrukciu tvoriacu nosnú konštrukciu budúcej haly. Konštrukcia strechy haly je dvojloďová sedlová.

Komunikačným centrom bude vstupná hala so schodiskom a priľahlými chodbami. Hlavný vstup pre administratívnych pracovníkov a návštevy je riešený do vstupnej haly cez recepciu. Vstup pre výrobných pracovníkov je riešený bočným vstupom priamo do šatňového traktu na západnej fasáde.

Výdajňa stravy má vlastný zásobovací vstup. Komunikačné vstupy a výstupy vo výrobnej hale zodpovedajú technológii výroby v hale. Vstupná hala je opticky prepojená s výrobnou halou (zasklenou stenou) s výhľadom priamo na prezentačnú plochu haly.

V ľavej časti prízemia administratívneho traktu je blok jedálne s výdajňou stravy a príslušnými hygienickými zariadeniami. Tu je situované aj predpísané hygienické zariadenie pre osoby zdravotnej telesne postihnuté. Výrobní pracovníci majú umožnený vstup do jedálenského traktu priamo z výrobnej haly.

V pravej časti prízemia administratívneho traktu je blok šatní výrobných pracovníkov s kompletným hygienickým zázemím. Šatňový trakt je komunikačne priamo napojený na výrobnú halu na dvoch miestach.

V ľavej časti poschodia administratívneho traktu je situovaná kancelária vedenia firmy a administratívy. Kancelária riaditeľa je opticky prepojená s výrobnou halou.

V pravej časti poschodia administratívneho traktu je inšpekčná kancelária mobilného manažéra, kancelária obchodnej administratívy s archívom a kancelária technikov, ktorá je opticky i schodiskom prepojená s výrobnou halou.

Dispozičné riešenie výrobnej haly je v plnej miere akceptované podľa technologického návrhu výroby, dodaného investorom.

V areáli sú vybudované 4 hydranty a protipožiarna nádrž. Plynová prípojka je pri prístupovej komunikácii. V severozápadnom rohu pozemku je vybudovaná takmer 50 kubíková žumpa. Zásobovanie elektrickou energiou je zabezpečené neďalekou trafostanicou.

Meno:
Telefón:

Tomáš Šarman
0950363673

Lokalita:916 26 Nové Mesto n.Váhom

Videlo:

64 ľudí

Cena:

155 000 €
Všetky inzeráty a hodnotenie užívateľa
Zdieľajte na Facebooku
Odporučiť kamarátovi
Vyhľadať podobné inzeráty©2018 Bazoš - Inzercia predaj a prenájom Ostatné
Pomoc, Kontakt, Reklama, Podmienky, RSS, Mobilná verzia
Inzeráty realit celkom: 62867, za 24 hodín: 4880