Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Reality > Predaj > Domy > Inzerát č. 81394221


Rodinný dom Radzovce

- [14.1. 2018]

Rodinný dom Radzovce - 1

Rodinný dom Radzovce - 1
Rodinný dom Radzovce - 2
Rodinný dom Radzovce - 3
Rodinný dom Radzovce - 4
Rodinný dom Radzovce - 5

Rodinný dom Radzovce - 6
Rodinný dom Radzovce - 7
Rodinný dom Radzovce - 8
Rodinný dom Radzovce - 9
Rodinný dom Radzovce - 10
Dražba: rodinný dom v obci RADZOVCE, súpisné číslo 562, postavený na parcele č. 1452 a pozemky parcely registra "C" evidované na katastrálnej mape ako parcelné č. 1452, druh pozemku zastavané plochy a nádvoria o výmere 473 m2, parc. č. 1453, druh pozemku záhrady o výmere 235 m2 a parc. č. 1455, druh pozemku orná pôda o výmere 1194 m2, evidované na liste vlastníctva č. 66, k.ú. Radzovce, spoluvlastnícky podiel v 1/1 - ine.
Rodinný dom:
Hodnotený dom je murovaný, dvojpodlažný - prízemie a poschodie, dvojbytový, krov na dome je drevený valbový a krytina z betónových škridiel, rímsy ukončené dažďovými žľabmi a zvodmi, vonkajšie omietky brizolitové.
V dome je svetelná aj motorická elektroinštalácia, rozvod studenej a teplej vody rozvod zemného plynu, ústredné kúrenie kotlom na zemný plyn / kotol na tuhé palivo mimo prevádzky / a úplné kuchynské aj hygienické vybavenie v obidvoch podlažiach domu, ktorý je stavebnotechnicky usporiadaný a vhodný aj na dvaapol generačné bývanie.
Dom bol postavený v rokoch 1965-1970, napojený je na uličné siete elektriny, vodovodu a zemného plynu, odkanalizovaný do žumpy umiestnenej oproti domu na parc.č.1455.
V roku 1980 podľa informácie vlastníčky domu pri obhliadke bola urobená dvojpodlažná prístavba smerom do dvora v ktorej na prízemí pribudla chodba, sezónna kuchyňa, špajza , sprcha a komora, na poschodí dve izby s východmi na terasu s ľahkou strieškou.
1. NADZEMNÉ PODLAŽIE
V pôvodnej časti podlažia sú dve izby, chodba so schodišťom, kuchyňa s linkou na báze dreva, nerezový drez a plynový šporák s elektr. rúrou, špajza, kúpelňa s vaňou a umývadlom, a kotolňa so stacionárnym kotlom na zemný plyn.
V pristavenej časti podlažia je chodba, kuchyňa s linkou a drezom , plynový šporák a malé kachle na tuhé palivo , špajza, komora so samostatným vchodom zo dvora a sprchovací kút.
Keramické obklady sú v obidvoch kuchyniach, v kúpelni, pod vaňou vo WC a v sprche.
2. NADZEMNÉ PODLAŽIE
Obytné podlažie v ktorom včetne plochy prístavby je : päť izieb, chodba, kuchyňa s linkou na báze dreva, nerezový drez, odsávač pár a plynový šporák, kúpeľňa s vaňou, umývadlo, WC v oddelenej miestnosti a terasa s ľahkou strieškou , keramické obklady sú v kuchyni za linkou, v kúpeľni , pod vaňou a vo WC.
Garáž:
Garáž murovaná z tehál, postavená v roku 1980. Podlaha cementový poter, múry z tehál 30 cm hrúbky, vráta drevené otváravé. V zadnej časti garáže je skladovací priestor. Strop drevený trámový s podhľadom. Elektrika svetelná aj...

Meno:
Telefón:

Pavel Sirota Platiť sa...
+421232202733

Lokalita:985 58 Lučenec

Videlo:

102 ľudí

Cena:

47 880 €
Všetky inzeráty a hodnotenie užívateľa
Zdieľajte na Facebooku
Odporučiť kamarátovi
Vyhľadať podobné inzeráty©2018 Bazoš - Inzercia predaj a prenájom Domy
Pomoc, Kontakt, Reklama, Podmienky, RSS, Mobilná verzia
Inzeráty realit celkom: 56383, za 24 hodín: 4248