Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Reality > Predaj > Pozemky > Inzerát č. 191397458

Slnečný stavebný pozemok

- [4.5. 2026]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Slnečný stavebný pozemok - 1
Slnečný stavebný pozemok - 2
Slnečný stavebný pozemok - 3
Typ: Stavebný pozemok
Obec: Čaňa

Hľadáte miesto, kde si postavíte dom presne podľa svojich predstáv, no zároveň chcete zostať na skok od mesta? Tento slnečný pozemok v pokojnom prostredí pri Čani ponúka ideálnu kombináciu súkromia, priestoru a výbornej dostupnosti do Košíc. Vytvorte si domov tam, kde sa spája pohodlie s prírodou. 

Ideálne miesto pre výstavbu rodinného domu – pokojné prostredie, dobrá dostupnosť do mesta a kompletná občianska vybavenosť v blízkosti. Pozemok má výborný prístup a inžinierske siete sú dostupné. Perfektná príležitosť pre bývanie aj investíciu.

 

📐 Výmera pozemku:  610 m² + podiel na prístupovej ceste, spolu približne 700 m².

179 € / m². 
💰 Cena: 124 999€

Status: aktívne
Vlastníctvo: osobné
Plocha pozemku: 610 m2
Celková plocha: 700 m2

Meno:

Tatiana Hakiová, Diamond Reality

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa044 14 Košice-okolie

Videlo:

221 ľudí

Cena:

124 999 €
Užívateľ
Všetky inzeráty a hodnotenie užívateľa
ObľúbenéPridať do obľúbených
SpamOznačiť zlý inzerát
Chybná kategóraOznačiť chybnú kategóriu inzerátu
VytlačiťVytlačiť inzerát
FacebookZdieľajte na Facebooku
MailOdporučiť kamarátovi
PodobnéVyhľadať podobné inzeráty

Kontaktovať inzerenta e-mailom

Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.

Vaše telefónne číslo *

©2026 Bazoš - Inzercia, bazár Pozemky
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Reality celkom: 64844, za 24 hodín: 5160

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko